Zakłady na usługi dodatkowe – sporty wirtualne i gry karciane a obstawianie

Bukmacherzy online słyną przede wszystkim z obstawiania sportu – co do tego nie ma żadnych wątpliwości i to z tym właśnie są najbardziej kojarzeni. Tak naprawdę jednak zakłady bukmacherskie na sport mogą być realizowane zaledwie co tydzień. Jest w nich zatem ograniczony potencjał zarobkowy (patrząc na to z perspektywy buka). Właśnie ze względu na to, ale i z innych pobudek (więcej o nich – poniżej) legalni bukmacherzy wprowadzili do swojej oferty tak zwane usługi dodatkowe. Czy jednak warto je obstawiać? Jak to robić, by jak najwięcej na tym zyskać? O tym – w dzisiejszym poradniku.

zakłady dodatkowe u bukmacherów
Zakłady na usługi dodatkowe – sporty wirtualne i gry karciane a obstawianie

Dlaczego bukmacherzy online oferują usługi dodatkowe?

Polscy bukmacherzy wcale nie bez powodu kładą tak duży nacisk na oferowane przez nich usługi dodatkowe. Robią to z myślą o sobie, ale i o typujących. Dlaczego? Poniżej prezentujemy kilka argumentów, które to tłumaczą.

  • Usługi tego typu pozwalają zająć czas – po obstawieniu interesujących nas spotkań, mamy jakiś tydzień zanim te się rozpoczną. W międzyczasie możemy skorzystać z dostępnych całodobowo i każdego dnia usług dodatkowych, by zabić czas, a i podszkolić się w typowaniu.
  • Są dla bukmachera dodatkowym zarobkiem, którego nie mieliby bez nich.
  • Są bardzo dynamicznym sposobem na obstawianie – jedna rozgrywka w obrębie usług dodatkowych trwa zaledwie kilka minut, z uwagi na co jej obstawianie przypomina typowanie meczów w formule LIVE. Mecze na żywo również wykazują się pewną dozą nieprzewidywalności.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Stwarzają pole do konkurowania – najlepsi bukmacherzy stale szukają sposobów na to, by w jakiś sposób stać się atrakcyjniejszymi od całej swojej konkurencji. Usługi dodatkowe- stwarzają ku temu świetne pole. Przewagę mają oczywiście firmy, które oferują ich jak najwięcej.

Najpopularniejsze usługi dodatkowe

Zdecydowanie najbardziej powszechną, bo i istniejącą na naszym rynku od najdłuższego czasu usługą dodatkową oferowaną przez bukmacherów są sporty wirtualne. Jak sama ich nazwa wskazuje, zakłady bukmacherskie właśnie na nie pozwalają obstawiać fikcyjne rozgrywki w wielu różnych dyscyplinach sportowych. Najlepsi bukmacherzy pozwalają w nich typować piłkę nożną, tenis, siatkówkę, wyścigi psów, koni czy samochodów. Za przebieg i prezentację meczów czy wyścigów odpowiada tutaj komputer. Formuła sportów wirtualnych zamyka je w kilkuminutowych skrótach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kolejną usługą dodatkową, która od zeszłego roku trzęsie rynkiem bukmacherskim, są gry karciane online. W ich obrębie obstawiać można swoje typy bukmacherskie na legalny poker w internecie, blackjacka i wiele innych gier mogących być kojarzonymi z kasynami. To niesamowicie ekscytująca usługa, bo rozgrywana na żywo i prowadzona przez prawdziwych krupierów. Bazuje zatem na szczęściu, nie na algorytmach. Należy jednak pamiętać, że nie gra się tutaj w gry (nie jest się aktywnym uczestnikiem rozgrywki), a zaledwie obserwuje przebieg ich symulacji i obstawia je na bieżąco.

Tak zwany legalny poker w Polsce to niestety tylko możliwość obstawiania wirtualnej gry, a nie prawdziwa gra przy stole, jednak jak mia klasyk – gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Jak obstawiać usługi dodatkowe, by być w tym skutecznym?

Aby obstawiać własne typy bukmacherskie czy to na sporty wirtualne, czy też na gry karciane, należy pożegnać się z podejściem znanych ze standardowych dyscyplin sportu. Przynajmniej pod wieloma podstawowymi względami. Główna zasada jest tutaj prosta: liczy się tylko to, co jest tutaj i teraz. Nadchodzący wyścig, bieg czy rozdanie – to wszystko, co powinno nas interesować. W większości przypadków nie ma co szukać statystyk czy rozbudowanych analiz. Takich po prostu nie ma. Jak zatem być przy tym skutecznym, a przede wszystkim po prostu typować rozsądnie?

  • Wybierzmy odpowiednią stawkę – usługi dodatkowe nie powstały po to, by to w ich obrębie pożytkować cały swój budżet na zakłady. Choć legalni bukmacherzy nie mieliby nic przeciwko temu, to naprawdę nierozsądne. Stawiajmy więc w mniejszych ilościach, a dzięki temu będziemy mogli typować dłużej i więcej. Pamiętajmy przy tym o formule usług dodatkowych, w obrębie której zakłady są rozwiązywane w przeciągu zaledwie kilku minut.
sts bez depozytu za darmo
29 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE” za darmo bez depozytu
  • Obejrzyjmy kilka gier i rozdań – ważne jest, aby w danej usłudze zdobyć pewnego rodzaju obycie i wiedzieć, o co w niej tak właściwie chodzi. Tutaj również z pomocą przybywa szybka formuła rozgrywki. Obejrzenie kilku rozdań czy gier to kwestia kilkunastu minut, w trakcie których możemy dowiedzieć się, na czym to wszystko polega i w których momentach możliwe jest obstawianie. Jesteśmy też w stanie określić, na co warto stawiać.
  • Rozegrajmy spotkania w trybie DEMO – najlepsi bukmacherzy w większości dają możliwość typowania w trybie demo (jeśli nie oni, to firmy dostarczające im gry). Skorzystajmy z tej opcji. Jeśli jej nie mamy, po prostu typujmy „na sucho”, nie zawierając zakładu. Obstawiajmy dopiero wtedy, gdy jesteśmy czegoś pewni.
  • Zminimalizujmy ryzyko przegranej – na typowanie zdecydujmy się dopiero wtedy, gdy szanse na sukces będą największe. W  pokerze na przykład to moment, w którym wyjęta na stół zostanie większość kart.
  • Nie bójmy się spassować – za chwilę rozegrane zostanie kolejne rozdanie. Jeśli więc nie czujemy się pewni, nic nie szkodzi nam poczekać. Nie obstawiajmy za wszelką cenę i pochopnie – to prowadzi do braku skuteczności.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...