Zakłady bukmacherskie na E-sporty – jak obstawiać u bukmachera?

Jeśli kusi nas typowanie zakładów bukmacherskich dobrze będzie, abyśmy zainteresowali się E-sportem, czyli powszechną ostatnimi czasy kategorią rozrywkową. W poniższym artykule postaramy się podpowiedzieć, jak powinno wyglądać typowanie oraz planowanie zakładów na rozgrywki w e-sporcie. Wytłumaczymy, jak działają ogólnie bukmacherskie zakłady – na e-sport, ale nie tylko, jak również udzielimy przydatnych porad, które będą pomocne w uniknięciu popełnianych najczęściej błędów. Sprawdzimy również, czy warto skorzystać z usług świadczonych przez typerów i jaki będzie dla nas najlepszy do typowania zakładów w e-sporcie operator.

jak obstawiać esport
Zakłady bukmacherskie na E-sporty – jak obstawiać u bukmachera?

Na e-sporty typowanie w naszym kraju, legalne będzie wyłącznie u bukmacherów posiadających licencję od Ministra Finansów. Zasada ta wygląda niewątpliwie identycznie bez względu na to, jaka dyscyplina jest w kręgu naszych zainteresowań. Możemy po prostu grać wyłącznie u legalnych bukmacherów.

E-sport – gdzie można typować zakłady bukmacherskie?

Jeśli zastanawiamy się, gdzie obstawiać esport i czy prawidłowo znajdziemy w polskim internecie dobre miejsce do typowania meczów na e-sporty, to musimy zdawać sobie sprawę, iż praktycznie każdy z bukmacherów ma je w swojej ofercie. Zapoznajmy się zatem z konkretnymi stronami buków i dokonajmy wyboru firmy, która spodoba się nam najbardziej. Każda spośród nich oferuje również sportowe zakłady, gdybyśmy zechcieli sobie nieco odmienić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Obstawianie zakładów na e-sporty

Jeżeli nie mamy zbytniego doświadczenia w zakresie typowania i chcemy rozpocząć swoją przygodę z takim właśnie hobby, to jest możliwe, iż niektóre kwestie mogą nas nieco przytłaczać. Nie ma w tym nic złego. Każdy przecież musi kiedyś zaczynać. Przedstawimy zatem kilka istotnych kwestii, które należy brać pod rozwagę, żeby mądrze móc wybierać buka dla siebie i być później zadowolonym z podejmowanych decyzji.

Bukmacher z e-sportem – co brać pod rozwagę?

Nie istnieje coś takiego, jak jeden najlepszy z bukmacherów, gdyż w rzeczywistości każdy z użytkowników posiada inne potrzeby – jedni obstawiają sporty wirtualne, gry karciane, a inni tylko tenis. Prezentujemy zatem kilka spośród pytań, na które można sobie odpowiedzieć. Pomogą nam one w zrozumieniu, jakie są nasze potrzeby i czego właściwie oczekujemy od firmy bukmacherskiej.

sts online najlepsze bonusy
Nowe bonusy na start w zakładach bukmacherskich STS online
  • czy interesujemy się skorzystaniem z bukmacherskich bonusów? Jeżeli tak, weźmy pod rozwagę powitalną ofertę oraz promocyjne akcje dla stałych graczy,
  • czy gramy ryzykancko, czy raczej chcemy się czuć bezpiecznie? Niektóre firmy bukmacherskie posiadają znacznie lepsze bonusy pod którąś z wymienionych dwóch strategii,
  • czy mamy ulubiony sposób płatności, z którego zechcemy skorzystać? Sprawdźmy czy nasz wybrany pod e-sport bukmacher mają w swojej ofercie,
  • jakiego typu zakłady zamierzamy obstawiać? E-sporty dostępne są live oraz prematch,
  • czy zechcemy oglądać spotkania na żywo? Niektóre bukmacherskie firmy dają dostęp do streamów, a inne zas niekoniecznie,
  • na jakie dyscypliny będziemy typowali bukmacherskie zakłady? E-sporty stanowią podstawę, to trzeba zrozumieć, ale być może zainteresują nas również inne kwestie.

To całkiem dużo różnych pytań, ale nie powinniśmy się przejmować, jeżeli jak dotąd nie znamy na nie odpowiedzi. Jeżeli zaczynamy typowanie u bukmachera, to musimy podejść do tego odpowiedzialnie. Rejestracja w firmie bukmacherskiej, nie jest ślubem – mamy zawsze opcję założenia konta na kolejnej stronie, jeżeli dojdziemy do wniosku, iż jednak jest to dla nas bardziej korzystne. Wybór bukmachera wcale nie musi być taki trudny.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Zakłady bukmacherskie na e-sporty – czy warto będzie skorzystać z bonusów?

Bonusy od firm bukmacherskich stanowią szansę, żeby zrobić coś z niczego. Jeżeli jednakże zechcemy wypłacić pieniądze otrzymane od operatora, to musimy uprzednio spełnić określone w regulaminie warunki. Wiadomym jest, iż nikt tak po prostu nie rozdaje pieniędzy. Byłoby to nazbyt proste.

Dlatego doradzamy, żeby każdy z oferowanych bonusów oceniać indywidualnie. Bierzmy także pod rozwagę fakt, iż zaplanowaliśmy typowanie zakładów na e-sporty – najlepsi bukmacherzy nie muszą koniecznie zaakceptować w ramach warunków obrotu zakładów stawianych na każdą z dyscyplin.

Jak w skuteczny sposób typować e-sporty? Zakłady wcale nie muszą być trudne. E- sporty niekoniecznie różnią się pod takim względem od pozostałych dyscyplin. Istnieje kilka zasad, których to powinniśmy się trzymać bez względu na sport, piłkę nożną i na e-sporty typowanie trzeba rozgrywać we właściwy sposób, aby bez potrzeby nie przegrywać wpłaconych do buków pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Ustalenie odpowiedniego budżetu

Jako iż typujemy za najprawdziwsze pieniądze, to bezwzględnie musimy posiadać kontrolę nad własnym budżetem. Koniecznie zastanówmy się, ile przeznaczyć możemy na e-sporty, typowanie oraz wpłaty do buków – tak, aby nie doprowadziło to do żadnych kłopotów w naszym prywatnym życiu. Ustalmy pewne limity depozytów oraz stawek, a później się ich po prostu trzymajmy.

Musimy być na bieżąco

Jeżeli chcemy typować zakłady w e-sportach, musimy ogarniać po prostu taką tematykę. Elektroniczne sporty są bardzo modne i sporo osób skusi się na typowanie w nich zakładów bez odpowiedniej wiedzy. Lepiej będzie, jednakże zapoznać się uprzednio z dyscypliną, w zakresie której zaplanowaliśmy typowanie zakładów. E-sporty różnią się znacząco od zwykłych sportów. Nawet jeśli będziemy się kierowali poradami od ekspertów, to i tak przydatna będzie własna wiedza – za sprawą, której lepiej zrozumiemy analizy i będziemy w stanie wyczuwać, czy ktoś wie, o czym w ogóle napisał.

Trzeba poznać zasady

Zanim obstawimy na coś zakłady, upewnijmy się, iż dobrze zrozumieliśmy wydarzenie znajdujące się w ofercie danego operatora. Pomocny jest w tym tenże artykuł. Informacji warto również poszukać na tematycznych stronach internetowych albo na forach, gdzie wypowiadają się nierzadko mający spore doświadczenie gracze. Koniecznie przeczytajmy także regulamin bukmachera, u którego zamierzamy obstawiać.

polski bukmacher bez podatku
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Nie można kierować się sercem

Niektórym osobom typowanie, e-sporty oraz zakłady ogółem kojarzą się z dużymi emocjami – i jest to w pewnym sensie trafne skojarzenia. wiadomym jest, iż jeśli na szali znajdują się pieniądze, to kibicowanie przyniesie jeszcze mocniejszy napływ adrenaliny. Rozstrzygany jest nie tylko wynik w meczu, ale także losy naszego kuponu. Pamiętajmy jednak, aby emocjonować się z daleka od przycisku o nazwie obstaw zakład.

Obstawianie zakładów w stanie ekscytacji, irytacji czy frustracji, to bardzo łatwa droga do nieprzemyślanej decyzji – a taka nierzadko kończy się przegraną. Jeżeli zatem jesteśmy na siebie wściekli po nieudanym zakładzie, to lepiej będzie poczekać z dalszym graniem, aż poczujemy się nieco lepiej i będziemy już w stanie typować spokojnie bukmacherskie zakłady. E-sporty mogą nas również cieszyć bez kuponów w telefonie – czasami przydatna jest przerwa.

Nie warto podążać za tłumem

W sieci nierzadko pojawiają się zakłady na różnorodne dyscypliny, e-sporty nie stanowią tutaj wyjątku, chociaż ciągle są mniej popularne, aniżeli dyscypliny takie, jak tenis czy futbol. W tym przypadku obowiązują, jednakże identyczne zasady jak tam: typujemy za własne pieniądze. Ostatecznie to my jesteśmy odpowiedzialni za swoje kupony, zatem zastanówmy się, zanim obstawimy – tak, abyśmy nie mieli sobie później nic do zarzucenia.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...