Sporty alternatywne – czym jest nowa usługa bukmachera STS?

Kilka miesięcy temu do stałej oferty bukmachera STS, obecnie uważanego za niekwestionowanego lidera polskiego rynku bukmacherskiego, wprowadzone zostały sporty alternatywne. Innowacyjna usługa, którą operator ten wprowadził jako pierwszy w naszym kraju, doskonale się przyjęła i obecnie oferuje dostęp do dwóch różnych dyscyplin – piłki nożnej oraz tenisa. Czym tak naprawdę są sporty alternatywne? To, ale też wszystkie powiązane z nimi aspekty, wyjaśnimy w tym artykule.

co to są sporty alternatywne sts
Co to są sporty alternatywne w zakładach STS?

Czym są sporty alternatywne w STS?

Sportami alternatywnymi STS określiło rozgrywki, które są generowane przy pomocy algorytmu komputerowego, a które rozgrywają się w standardowej formule (w przypadku piłki nożnej jeden mecz trwa 90 minut, w przypadku tenisa – zależnie od tego, jak toczy się dane spotkanie). Wszystkie spotkania w ramach sportów alternatywnych ułożone są w ligi i mają za zadanie imitować prawdziwe rozgrywki. 

Biorą w nich udział wirtualne wersje prawdziwych drużyn, a każde z wydarzeń można obstawiać zarówno na żywo, jak i w formule przedmeczowej, stawiając nie tylko na wygraną danej drużyny czy zawodnika, ale też chociażby na dokładny wynik, liczbę strzelonych goli i inne. Algorytm użyty w tych sportach bazuje na dokładnej analizie ponad 50 tysięcy meczów z przeszłości.

sts bez depozytu za darmo
29 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE” za darmo bez depozytu

Sporty alternatywne – czym różnią się od sportów wirtualnych?

Choć sporty alternatywne pod wieloma względami przypominają istniejące już w ofercie bukmacherskiej od dłuższego czasu sporty wirtualne, nie bez przyczyny są publikowane jako nowość. Nawet gdy obie te usługi polegają bowiem na algorytmach komputerowych, są one od siebie bardzo różne. Te różnice widoczne są w:

  • formacie rozgrywek – podczas gdy sporty wirtualne są dynamiczne i przypominają bardziej kilkuminutowe skróty spotkań, niż same spotkania, sporty alternatywne prezentują realny format wydarzeń sportowych;
  • możliwości obstawiania – sporty alternatywne możemy obstawiać przedmeczowo i na żywo – wirtualne tylko w tej drugiej formule; 
  • bazy algorytmu – tą w przypadku sportów alternatywnych są rzeczywiste historyczne spotkania oraz statystyki – jeżeli z kolei chodzi o sporty wirtualne, tutaj żadne statystyki nie mają nic do powiedzenia;
  • przewidywalności – znacznie łatwiej jest przewidzieć wynik spotkania w lidze alternatywnej niż w obrębie sportów wirtualnych; te drugie bazują bowiem na losowości, w przeciwieństwie do opieraniu się na faktach i spotkaniach z przeszłości.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Podstawowe zasady obstawiania sportów alternatywnych

  1. Patrzmy na statystyki – dane statystyczne są czymś, na co zwraca uwagę algorytm komputerowy opracowujący kolejne spotkania – nie ma więc sensu, byśmy go ignorowali. 
  2. Przeglądajmy spotkania historyczne – to właśnie na bazie meczów historycznych budowana jest aktualna forma zawodników i zespołów – właśnie dlatego należy zwracać na nie uwagę i przeglądać, przynajmniej w perspektywie kilku ostatnich lat. 
  3. Zwracajmy uwagę na kursy – mówi się, że sam bukmacher jest najlepszym typerem. Zwróćmy uwagę na kursy na drużyny czy zawodników biorących udział w spotkaniu i bierzmy je pod uwagę w trakcie samodzielnego typowania.
  4. Oceniajmy formę danych zespołów – ta jest budowana na podstawie danych historycznych, ale już po rozpoczęciu rozgrywek mają na nią wpływ również mecze symulowane.
  5. Obstawiajmy na żywo – jako że spotkania w obrębie sportów alternatywnych mają imitować te rozgrywane w rzeczywistości, biorą pod uwagę tak zwaną „formę danego dnia”, którą można zaobserwować już w czasie spotkania, a która może przełożyć się na to, na kogo finalnie postawimy.
poker bez depozytu w polsce
Darmowy bonus na gry karciane w Betgames STS

Oferta bonusowa STS a sporty alternatywne

W obrębie sportów alternatywnych możemy swobodnie korzystać z oferty bonusowej bukmachera STS. Jej podstawowym elementem jest bonus powitalny, w ramach którego jesteśmy w stanie pozyskać 1200 złotych na grę. To, ile dostaniemy zależy od kwoty naszej pierwszej wpłaty – jest jej odzwierciedleniem (wpłacając 500 złotych, otrzymamy gratisowo dokładnie tyle). Dodatkowe środki trafiają na nasze konto bonusowe, a przed ich wypłaceniem konieczne jest dokonanie obrotu nimi – obrót jest możliwy na obstawianiu spotkań organizowanych w ramach sportów alternatywnych. Pamiętajmy, że aby skorzystać z bonusu musimy wyrazić chęć na to w czasie rejestracji.

W formularzu rejestracyjnym warto też wprowadzić specjalny kod bonusowy BETONLINE, dzięki któremu pozyskamy 29 złotych w postaci „freebetu”. To kwota, która trafi na nasze konto główne, a którą będziemy mogli przeznaczyć na darmowy zakład – bez żadnych dodatkowych wymagań oraz oczekiwań ze strony samego bukmachera.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...