Promocje bukmacherskie – co ciekawego pojawiło się na rynku?

Czy warto korzystać z oferowanych promocji bukmacherskich przed podmioty hazardowe? Jak najbardziej tak! Wszak dzięki temu możesz szybko powiększyć stan własnego konta. Do dyspozycji graczy są także np. zakłady bez ryzyka itd. Poniżej przedstawiamy najlepsze obecnie promocje oferowane przez renomowane firmy hazardowe.

Co oferuje Betfan?

Analizujesz, czy warto wybrać tego bukmachera? To będzie dobra decyzja. Na pewno nie musisz obawiać się, czy Betfan jest legalny. W końcu ta firma hazardowa działa zgodnie z przepisami już od ponad trzech lat. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów było bowiem wystawione pod koniec października 2018 roku. Dodatkowo Betfan zapewnia świetne bonusy. Co konkretnie jest oferowane przez ten podmiot bukmacherski?

Betfan to firma hazardowa zapewniająca m.in. cashback do 600 PLN. Na stronie internetowej https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/promocje masz sporo szczegółowych informacji na ten temat. Okazuje się, że skorzystanie z tego bonusu jest tak naprawdę banalne. Wszak trzeba jedynie mieć konto, a w czasie jego zakładania wpisać kod promocyjny. Nie obejdzie się bez dokonania pierwszego depozytu. Maksymalnie możesz zgarnąć cashback 600 PLN, a minimalnie 50 PLN. To tutaj nie wszystko. Co jeszcze ma zatem w swojej ofercie ta coraz popularniejsza firma hazardowa? To dodatkowo zakład bez ryzyka. Z kolei przy kolejnej wpłacie możesz liczyć na bonus 100% do 1000 PLN.

Na co można zdecydować się w STS?

Dobrze byłoby posiadać konto także w tym bukmacherze. Coraz więcej osób się na to decyduje. Warto wiedzieć, że ten podmiot oferuje m.in. bonus bez depozytu. Jeśli zarejestrujesz się oraz wpiszesz kod promocyjny BETONLINE, to zgarniesz w późniejszym okresie 29 PLN. Co poza tym zapewnia STS, czyli chyba najbardziej popularna firma hazardowa w Polsce? To np. po 20 PLN. Zarówno na sporty wirtualne, jak i na gry karciane. Jeśli zatem zamierzasz być aktywnym użytkownikiem tych działów, to będziesz zadowolony.

Obecnie główna promocja tego bukmachera to zaś 100% do 1200 PLN. Chodzi o podwojenie depozytu. Maksymalnie możesz zatem posiadać na swoim koncie 2400 PLN. Jeśli masz takie możliwości, to warto w całości wykorzystać ten bonus powitalny dla nowego użytkownika.

Betclic – hojna oferta na start robi duże wrażenie

Jeśli wciąż szukasz dobrego dla siebie bukmachera, to warto wybrać właśnie Betclic. Dlaczego? Ta legalna firma hazardowa jest naprawdę bardzo nowoczesna. Oferuje świetny bonus na start. Jak z niego skorzystać? To proste. Zaraz się o tym przekonasz. Najpierw należy wejść na stronę online tego bukmachera. Po to, aby dokonać rejestracji. Następnie należy (w czasie zakładania konta) wpisać kod promocyjny „KOD550”. Nie obejdzie się również bez dokonania depozytu. Maksymalnie w ramach tej promocji możesz liczyć na cashback do 550 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To szereg promocji dla aktywnych użytkowników. Warto dodać, że STS oraz Betfan także nie zapominają o swoich Klientach. Na hojne bonusy można zatem liczyć nie tylko po zarejestrowaniu konta, ale także później.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...