Polskie ligi piłki nożnej u bukmacherów online

Zaczynając swoją przygodę z obstawianiem zazwyczaj chcemy skupić się na czymś, co znamy i w czym doskonale się orientujemy. Wybór często pada na polskie ligi, które są zdecydowanie najbliżej naszemu sercu. Jak jednak je obstawiać, aby być w tym skutecznym? Na co zwracać uwagę, a czego raczej unikać? Jak znaleźć bukmachera idealnego właśnie dla nas? Odpowiedzi na te wszystkie, ale i na wiele innych pytań postaramy się udzielić w tym poradniku.

gdzie obstawiać mecze piłki nożnej
Który bukmacher jest najlepszy do typowania piłki nożnej?

Typowanie polskich lig – podstawowe zasady dla początkujących

  1. Wybierzmy konkretną ligę – polska Ekstraklasa jest tą najczęściej wybieraną, jednak dobrze pokrywana przez polskich bukmacherów (patrz: końcówka poradnika) jest też 1 Liga. Skupienie się na jednej lidze pozwala lepiej przygotować się do typowania.
  2. Analizujmy – zapoznajmy się z aktualną sytuacją w tabeli oraz fazą rozgrywek. Zobaczmy, kto ma jeszcze szanse coś ugrać, a dla kogo zabawa niemal się skończyła – patrzmy też na formę, motywację, ale też aspiracje każdej z drużyn. Nie wszyscy muszą mierzyć w ścisłą czołówkę, a dla wielu drużyn osiągnięciem może być utrzymanie się w rozgrywkach.
  3. Korzystajmy ze sprawdzonych typów – te są w stanie naprawdę wiele nam powiedzieć – pod warunkiem, że pochodzą ze sprawdzonego źródła (więcej o tym – poniżej).
  4. Wybierzmy model obstawiania – zadecydujmy, czy chcemy obstawiać przedmeczowo, czy też na żywo. Ten drugi format wymaga znacznie więcej umiejętności, zmuszając do szybkiego podejmowania decyzji.
  5. Nie poddawajmy się emocjom – przy typowaniu, są one zdecydowanie złym doradcą. Rozdzielmy więc typowanie od kibicowania, nawet kosztem nieobstawiania meczu z udziałem naszej ulubionej drużyny.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Skąd brać sprawdzone typy na polskie ligi?

Bardzo pomocne w początkowych, ale i późniejszych fazach polskich lig i typowania piłki nożnej może być korzystanie ze sprawdzonych typów właśnie na nie. Przy ich pozyskiwaniu należy jednak uważać, w szczególności na ich źródło. To powinno być zaufane i sprawdzone. Najlepiej jest sięgnąć tutaj po analizy eksperckie ze studiów przed- i pomeczowych. Choć studia te są wielokrotnie pomijane, potrafią być bardzo cennym źródłem informacji i grzechem byłoby z nich nie skorzystać.

Dobrymi miejscami na pozyskiwanie typów są również fora o tematyce bukmacherskiej, bo podczas gdy studia analityczne nie patrzą na wszystko z perspektywy typującego, fora już to robią. Wymagają jednak dokonywania weryfikacji użytkowników, od których pochodzą konkretne typy. Warto sięgnąć po fora dyskusyjne w obrębie serwisów bukmacherskich. Taką opcję daje na przykład Fortuna ze swoją Strefą Typera, ale i bukmacher STS z czatem pozwalającym na komunikowanie się z innymi obstawiającymi.

poker bez depozytu w polsce
Darmowy bonus na gry karciane w Betgames STS

U kogo obstawiać polskie ligi piłki nożnej?

Choć polskie ligi znajdują się w ofercie każdego działającego w naszym kraju operatora bukmacherskiego, istnieje kilku, którzy zdecydowanie wyróżniają się ze swoją ofertą – czy to pod względem palety spotkań znajdujących się w ich ofercie, czy też za sprawą kursów właśnie na nie. Poniżej wypisujemy tych buków, którzy nie bez przyczyny potrafią do siebie przyciągnąć.

Fortuna – oferta na polskie ligi

Mocną stroną Fortuny, która jest jednym z największych zawodników na polskiej scenie bukmacherskiej, jest pełne pokrycie 1 Ligi, której bukmacher ten jest oficjalnym i tytularnym sponsorem. W ofercie żadnego innego konkurenta nie znajdziemy tylu spotkań w jej obrębie, z tak dużą ilością opcji do obstawiania. Fortuna daje też dostęp do solidnych bonusów powitalnych (nawet 1000 złotych od pierwszej wpłaty i 100 złotych w postaci bezpiecznego zakładu), ale też do ciekawego programu lojalnościowego, nagradzającego każdy nasz zakład. Pozwala też na oglądanie transmisji telewizyjnych – za darmo.

STS – oferta na polskie ligi

STS w bardzo dobry sposób pokrywa wszystkie spotkania polskiej Ekstraklasy, proponując bardzo atrakcyjne kursy na większość spotkań i pozwalając na oglądanie ich transmisji na żywo. Solidny bonus powitalny pozwala pozyskać 1200 złotych na darmową grę (uzależnione od pierwszej wpłaty), a często organizowane akcje promocyjne zachęcają do dalszego typowania. Uwagę zwraca też świetnie przygotowana aplikacja mobilna tego buka.

Betclic – oferta na polskie ligi

Choć Betclic na naszym rynku działa dopiero od 2018 roku, już teraz wychodzi z bardzo ciekawą ofertą na spotkania w obrębie lig polskich. Pokrywa wszystkie spotkania rodzimej Ekstraklasy, na wiele spośród nich proponując mocno konkurencyjne stawki. Sam w sobie często organizuje też promocje, zwłaszcza na topowe wydarzenia danego dnia – warto jest więc po prostu je śledzić.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...