Plusy i minusy obstawiania kuponów akumulowanych

Zasadniczo w firmach bukmacherskich możesz obstawiać przeróżne zakłady. Ty finalnie o tym decydujesz. Często jest tak, że warto jednak przed ostatecznymi wyborami dowiedzieć się, z czym się one w praktyce wiążą. Dzisiaj podpowiadamy, jakie są plusy oraz minusy obstawiania kuponów akumulowanych. Czy w dłuższej perspektywie czasu to będzie dobra strategia, aby regularnie pomnażać własne oszczędności?

kupony akumulacyjne
Plusy i minusy obstawiania kuponów akumulowanych

Kupony akumulowane – można wygrać więcej pieniędzy

Aktualnie nie brakuje typerów, którzy chętnie obstawiają właśnie kupony akumulowane. Przeważnie chodzi o osoby początkujące. Typerzy z małym stażem często typują tak zwane taśmy. Składają się one nawet z kilkunastu, czy kilkudziesięciu wydarzeń. Warto wiedzieć, że ogólnie typowanie taśm nie ma żadnego większego sensu. Jeśli jednak grasz dwa, trzy wydarzenia na kuponie, to sprawa wygląda na pewno o wiele inaczej. Są to bowiem kupony, które mają oczywiście o wiele większe szanse na powodzenie.

Wiele osób nie wie zaś, jak są w ogóle obliczane wygrane w firmach bukmacherskich. Zależą one nie tylko od stawki, ale także właśnie od liczby wydarzeń na kuponie. Każde kolejne jest mnożone przez aktualną wartość. Załóżmy, że chcesz zagrać kupon za 20 PLN, na którym są trzy wydarzenia (każde o kursie 2.00). Wówczas Twoja ewentualna wygrana wyniesie 0,88 (podatek)*20 PLN*2.00*2.00*2.00=140,8 PLN. Gdybyś dołożył do tego jeszcze jedno wydarzenie, to oczywiście mógłbyś zarobić więcej pieniędzy.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Dla wielu typerów jest to zaś pokusa, której niezwykle trudno się oprzeć. Każde kolejne wydarzenie dokładane do danego kuponu to bowiem szansa na zarobienie, przynajmniej w teorii, jeszcze bardziej okazałych sum. Nie chcemy w 100% negować takiej postawy. Na pewno jednak liczy się umiar i powiedzenie samemu sobie „stop” w odpowiednim momencie.

Szanse na wejście takiego kuponu są mniejsze…

Od razu warto wspomnieć o drugiej stronie tego medalu. Obstawianie kuponów akumulowanych cieszy się ogólnie sporym zainteresowaniem. Szczególnie wśród osób początkujących. Na papierze to wszystko bardzo fajnie wygląda. Wszak wydaje się, że trafienie np. trzech, czterech zdarzeń to żadna wielka filozofia. Jeśli ktoś jest mało doświadczony i stawia dopiero swoje pierwsze kroki, to tak właśnie może sobie pomyśleć. Typerzy szybko jednak przekonują się, jaka jest prawda. Każde dodatkowe wydarzenie na kuponie to większa ewentualna wygrana, ale jednocześnie także większe prawdopodobieństwo przegranej. Dlatego warto być ostrożnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak umiarkowania nigdy nie jest dobry. Także jeśli mowa o zakładach bukmacherskich. Dlatego należy stanowczo wyeliminować granie taśm, nawet jeśli chcemy tylko obrócić freebety bez depozytu. Ta sprawa w ogóle nie podlega żadnej dyskusji. Jeśli zaś chcesz typować kupony akumulowane, to rób to z umiarem. Rozsądek to zawsze dobry doradca. Lepiej jest wygrywać mniej, a częściej i tym samym regularnie powiększać stan zdeponowanych oszczędności u konkretnego bukmachera internetowego.

Trzeba poświęcić więcej czasu na analizę spotkań

Co jeszcze powoduje, że obstawianie kuponów akumulowanych to nie jest do końca dobra decyzja? Aby systematycznie wygrywać w zakładach bukmacherskich, każde typowane wydarzenie powinno być bardzo pieczołowicie przeanalizowane. Nie oszukujmy się, bez tego nie można oczekiwać, że stan konta będzie regularnie się powiększał. Jak grasz dwa wydarzenia, to musisz je bardzo dokładnie przeanalizować. Tak naprawdę od deski do deski. Jeśli typujesz np. pięć opcji na kuponie, to sprawa się komplikuje. Wszak potrzeba ogólnie sporo czasu, aby się z tym wszystkim uporać.

polski bukmacher bez podatku
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Często typerzy grają zaś konkretne wydarzenia i nie sprawdzają wszystkich kluczowych kwestii, nawet jeśli wychodzi im, że zakłady akumulowane przyniosą najwięcej zysku. To oczywiście przekłada się na to, że te kupony są zazwyczaj… przegrywane. Nie ma zatem sensu na siłę dokładać kolejnych typów na kuponie. Zwiększenie ewentualnej wygranej nie powinno być dla Ciebie tutaj kluczowe. Liczy się bowiem to, by regularnie triumfować. Graj tylko takie wydarzenia, które będą przez Ciebie bardzo starannie przeanalizowane od A do Z.

Dlaczego warto obstawiać single, a nie kupony AKO?

Tak naprawdę jest to najlepsza strategia w zakładach bukmacherskich. Z czego to jednak wynika? Dlaczego tak właśnie na co dzień, w większości, obstawiają zawodowcy z portalu betonline.net.pl, którzy żyją z typowania zakładów bukmacherskich? Przede wszystkim granie jednego wydarzenia na kuponie to małe prawdopodobieństwo porażki. A na pewno o wiele mniejsze w porównaniu do typowania trzech, czterech, pięciu opcji itd. To jednak nie wszystko, o czym warto wspomnieć. Jeśli zagrasz singla, to będziesz mógł w całości się mu poświęcić. Dzięki temu jest bardzo duża szansa, że sprawdzisz wszystkie nie tylko podstawowe, ale także dodatkowe informacje. Im zaś więcej zweryfikujesz takich kwestii, tym dla Ciebie oczywiście lepiej. W końcu na skutek tego są większe szanse, że uda Ci się finalnie wygrać na konkretnym zakładzie.

Dużo osób stosuje zatem tę taktykę. Granie kuponów akumulowanych nie powinno być jednak od razu skreślane. Wszystko trzeba jednak robić z umiarem. Jeśli nie chcesz grać singli, to ewentualnie zdecyduj się na duble (są to dwa wydarzenia na jednym kuponie ako). Wtedy ewentualna wygrana będzie sensowna, a Ty możesz dokładnie przeanalizować konkretne wydarzenia pod rozmaitymi względami.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...