Obstawianie za freebety – gdzie zakłady bez depozytu?

Zakłady bukmacherskie od kilku lat cieszą się nieprzerwaną popularnością. Powstają nowe firmy, a wiele osób zainteresowanych obstawianiem rozpoczyna grę u bukmacherów. A to prowadzi firmy do kolejnych akcji promocyjnych, które mają przyciągać potencjalnych graczy. Na zachętę proponują oni chociażby bonusy bez depozytu. Jak wygląda obstawianie za freebety, a także czym one w ogóle są?

obstawianie za freebety
Jak obstawiać za freebety? Gdzie zakłady bez depozytu?

Czym jest zakład bez depozytu?

Zakład bez depozytu to właśnie popularny freebet, który możemy oglądać u coraz to większej ilości bukmacherów. Jest to najlepszy możliwy bonus dla graczy, ponieważ nie muszą oni wpłacać jakichkolwiek środków, aby móc obstawić kupon. Są to więc pieniądze, które bukmacher ze swojej kieszeni przekazuje typerom. Niektóre firmy rozdają je na początku przygody graczy z typowaniem, inne firmy dają je także stałym graczom. Wszystko zależy od bukmachera i jego aktualnych promocji.

Każdy zakład bez depozytu musi jednak zostać odpowiednio obrócony, aby móc go ostatecznie spieniężyć i wypłacić. Zwykle jest to dwukrotny lub trzykrotny obrót po wskazanym, minimalnym kursie. O szczegółach powiemy jednak za moment.

Gdzie otrzymamy od bukmachera freebet?

Na ten moment freebet otrzymamy u kilku bukmacherów działających w Polsce. Obserwujemy jednak tendencję wzrostową i z miesiąca na miesiąc kolejne z firm starają się przyznawać bonusy bez depozytu swoim typerom. Jak to wygląda teraz?

Fortuna

Na szczycie bukmacherów rozdających freebety należy postawić Fortunę. Bukmacher ten rozdaje je stosunkowo bardzo często, zarówno nowym graczom, jak i stałym typerom. Każdy, kto rozpoczyna przygodę z bukmacherką i zarejestruje pełne konto w tej firmie, otrzyma 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają 20 złotym freebetu. Można je wykorzystać od razu, obstawiając za nie kupon, a można także zostawić otrzymane punkty i zbierać jeszcze większa ilość. Później wystarczy wejść w zakładkę „e-shop” i wymienić punkty na nagrody.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli jednak chcecie od razu postawić kupon za owe 20 złotych, to w przypadku poprawnego trafienia zakładu, bukmacher od razu przeleje wygraną na konto depozytowe. To jedyny bukmacher, który nakazuje tylko jednokrotnego obrotu stawką.

Stali typerzy również co jakiś czas mogą liczyć na bonusy bez depozytu na www.eFortuna.pl. Zwykle otrzymują je oni, gdy zbliżają się jakieś ważne wydarzenia. Wtedy bukmacher zachęca do obstawiania ich, właśnie z użyciem darmowych środków.

STS

Obstawianie za freebety jest możliwe również u najpopularniejszego bukmachera w kraju, czyli w STS. Rozdaje on 29 złotych freebetu na start dla wszystkich graczy, którzy założą konto i zweryfikują swoje dane osobowe. Wystarczy podczas rejestracji na www.STS.pl wpisać ekskluzywny kod promocyjny: „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym kodem promocyjnym. Wtedy możecie liczyć, że po premierowym zalogowaniu, środki będą na koncie bonusowym i gotowe do obstawiania z całej oferty Polskiego bukmachera STS. Żeby je potem wypłacić wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.91.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet

Ciekawie do sprawy przyznawania bonusu bez depozytu podszedł Forbet. Od tego bukmachera możemy spodziewać się darmowych środków na grę w dniu naszych urodzin. Jest to więc specjalny prezent dla każdego aktywnego gracza. W dniu swojego święta każdy z typerów może liczyć na dodatkowe 20 złotych na obstawianie.

W celu jego wypłaty należy dokonać dwukrotnego obrotu z kursem minimalnym całego kuponu 2.0. Wtedy otrzymane środki przejdą na konto depozytowe i będą możliwe do wypłaty.

LVBET

Najciekawiej sprawa dotycząca freebetów wygląda w LV BET. Bukmacher ten słynie z promocji i bonusów i również w aspekcie bonusów bez depozytu wygląda to naprawdę dobrze. Oferuje on aż dwa freebety.

polski bukmacher bez podatku
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Pierwszy z nich przysługuje każdemu, kto założy konto u tego bukmachera – oczywiście pełne, wraz z weryfikacją swoich danych. Gracze mogą liczyć na 20 złotych, które od razu po zalogowaniu znajdą się na koncie bonusowym. Jak wyglądają warunki dotyczące wypłaty? Wystarczy dwukrotny obrót, po kursie minimalnym 2.0 i środki będą wasze.

Drugi z freebetów dostępny jest tylko dla wybranych. Bukmacher oferuje aż 50 złotych w bonusie dla wszystkich aktywnych kibiców piłkarskich, którzy posiadają karnety na spotkania drużyn sponsorowanych przez LV BET. Do takich zaliczymy – Stal Mielec, Widzew Łódź oraz Wisłę Kraków. Tutaj należy dokonać czterokrotnego obrotu przy kursie minimalnym 1.75.

Niewątpliwie jest to jedna z najciekawszych ofert na bonusy bez depozytu. Dość niskie wymogi obrotu i kursów, a także specjalna oferta dla kibiców – i to z najwyższą kwotą na rynku, jeśli chodzi o freebet.

Totalbet

Ostatnia z firm na placu boju, to Totalbet. To legalny bukmacher, który od niedawna działa na naszym rynku bukmacherskim, stworzyła ciekawą promocję związaną z bonusami bez depozytu. Gracze mogą liczyć łącznie na 40 złotych freebetu (20+20). Jak to konkretnie wygląda?

Za samą rejestrację stałego konta przysługuje każdemu 20 złotych bonusu. Kolejne 20 otrzymacie, gdy spełnicie kilka warunków postawionych przez bukmachera. Możecie liczyć nawet na 4x 5 złotych. Wygląda to następująco:

  • 5 złotych za zgody marketingowe
  • 5 złotych za zakład z konta depozytowego
  • 5 złotych za zakład na sporty wirtualne
  • 5 złotych za pierwszą wpłatę na konto.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...