Obstawianie u wielu bukmacherów – czy ma to sens?

Wielu ludzi decydujących się na udział w zakładach bukmacherskich ma w dzisiejszych czasach problem z wyborem firmy, u której będzie realizowało się w tej właśnie branży. Faktem jest, że bukmacherzy online w bardzo atrakcyjny sposób prezentują swoją ofertę i dają coraz więcej, stwarzając coraz lepsze warunki na obstawianie. Choć nie każdy o tym wie, wcale nie musimy wiązać się tylko z jednym z tych bukmacherów. Wręcz przeciwnie – większość osób w profesjonalny sposób związanych z zakładami wzajemnymi rekomenduje rejestrację u kilku różnych firm (najlepiej tych oferujących jak najwięcej).

obstawianie u kilku bukmacherów
Obstawianie u wielu bukmacherów – czy ma to sens?

Kiedy przyda nam się dodatkowe konto u innego bukmachera? Przede wszystkim wtedy, gdy obstawiamy regularnie i stosunkowo często, ale też typujemy za dość duże stawki. Wtedy też duże znaczenie może być tak to, by zwiększyć budżet na zakłady przez atrakcyjne promocje, jak i to, by zawsze typować po najwyższych kursach.

Zalety posiadania kilku kont u bukmachera

Zakładanie własnego konta w kilku różnych serwisach bukmacherskich to dziś nie tyle moda, co praktycznie standard wśród osób biorących zakłady bukmacherskie na poważnie. Z czego to wynika? Przede wszystkim z ilości korzyści, jakie jest nam to w stanie przynieść. Dzięki rejestracji u kilku bukmacherów:

  • możemy wybrać, u którego z nich będziemy obstawiać konkretne spotkanie – kursy bukmacherskie są bardzo dynamiczne. W przypadku jednego spotkania najlepszy może być jeden, a w przypadku innego drugi bukmacher. Posiadanie kont u obu pozwoli nam obstawić oba z tych spotkań na najlepszych warunkach kursowych,
  • mamy możliwość skorzystania z kilku bonusów powitalnych, które są przeznaczone wyłącznie dla nowych typujących i przyznawane w czasie rejestracji. Są one najbardziej wartościowymi elementami bukmacherskiej oferty promocyjnej,
  • zyskujemy dostęp do szerokiej palety darmowych transmisji – aktualnie najlepsi bukmacherzy proponują transmisje spotkań, na które licencję wykupili. Im więcej bukmacherów, tym większy jest ich wybór,
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • będziemy w stanie wielokrotnie wykorzystać kod promocyjny, który u każdego buka wpiszemy w czasie rejestracji, a który zapewni nam dodatkowe środki na obstawianie,
  • zyskamy dostęp do najszerszej oferty na rynku – prawdą jest, że nie wszyscy bukmacherzy online są w stanie obejmować swoją ofertą absolutnie każde rozgrywki rozgrywane na przestrzeni wszystkich istniejących dyscyplin sportowych. Mając konto u kilku z nich mamy większą pewność, że pokrycie będzie kompletne, a my znajdziemy to, co rzeczywiście w danym momencie chcemy obstawiać.

Pamiętajmy: zanim zarejestrujemy się u kolejnego bukmachera, postarajmy się wykorzystać w pełni ofertę promocyjną tego, u którego już posiadamy konto. Chodzi tutaj przede wszystkim o bonus powitalny, na którego obrócenie zwykle mamy ściśle określony czas. Sytuacja, w której do obrócenia mamy kilka bonusów jednocześnie może być dla nas co najmniej niekomfortowa.

Wady typowania u wielu bukmacherów

Jeśli zdecydujemy się na posiadanie kont u kilku różnych bukmacherów, musimy martwić się tylko na początku – o to, by maksymalnie wykorzystać potencjał tego rozwiązania i w pełni skorzystać z wszystkich bonusów powitalnych. Pewnego rodzaju wadą jest konieczność posiadania jakiegoś budżetu u każdego z buków, z których korzystamy – po to, aby w każdym momencie móc skorzystać z ich oferty. Nie jest to jednak żaden przymus, a zaledwie możliwość.

superbet online rejestracja
Bonusu i promocje w Superbet online z kodem: BETONLINE

Równie dobrze bowiem możemy posiadać konta u kilku bukmacherów, a korzystać tylko z jednego. Jeśli więc chodzi o wady tej strategii, są one prozaiczne – to konieczność poświęcenia czasu na rejestrację, wielokrotną weryfikację i zapoznawanie się ze schematem działania różnych serwisów internetowych o tematyce bukmacherskiej.

Najlepsi bukmacherzy – u nich warto mieć własne konto

Na naszym rynku działa wielu różnych bukmacherów i na upartego można posiadać konto u każdego z nich. Sprawdzanie jednak kursów u wszystkich, ale też przechodzenie przez proces rejestracji i weryfikacji u tylu firm może być nużący i bardzo męczący. Dlatego też najlepiej jest zacząć od podmiotów uznawanych (nie bez powodu) za najlepsze. Zazwyczaj kilka kont pozwoli nam mieć dostęp nie tylko do kompletnej oferty, ale i najlepszych kursów na rynku – bez potrzeby szukania czegokolwiek innego – gdziekolwiek indziej.

Można również założyć konto tymczasowe u bukmachera, obstawiać chwilę i sprawdzić, czy ta firma będzie dla nas odpowiednia, jeśli nie to wybieramy inną, bukmacherów w Polsce nie brakuje.

Jeżeli chcemy zdecydować się na podmiot najbardziej zaufany, doskonałym wyborem będzie STS, który jest jednym z najstarszych polskich bukmacherów, a którego oferta jest zdecydowanie najszersza. Star-Typ Sport, bo tak brzmi jego pełna nazwa, aktualnie posiada większość udziałów w polskim rynku bukmacherskim i jest operatorem stwarzającym świetne warunki do obstawiania. Wysokie kursy, gry karciane Betgames, mnóstwo dostępnych rynków bukmacherskich, możliwość oglądania darmowych transmisji meczów – to tylko niektóre z rzeczy, na które można u niego liczyć. Według nas jest to bukmacher, u którego każdy powinien posiadać swoje konto.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Drugim „pewniakiem” jeżeli chodzi o bukmacherów jest Fortuna, która na rynku działa równie długo co STS i – podobnie jak on – prowadzi swoją działalność stacjonarnie i internetowo. Bukmacher ten bardzo dobrze radzi sobie z nowościami na rynku – widać, że na bieżąco śledzi wydarzenia sportowe i adekwatnie do nich aktualizuje swoją ofertę. Jest firmą solidną, której można zaufać i u której można liczyć na solidne warunki kursowe. Co ważne eFortuna online, proponuje swoim klientom świetnie działający program lojalnościowy, nagradzający każdy kolejny ich zakład.

Jeśli chcemy posiadać kilka kont u różnych bukmacherów, nie powinniśmy również ignorować oferty bukmachera eWinner. Nawet jeśli nie posiada on na naszym rynku ogromnego doświadczenia, jest podmiotem, któremu na pewno można zaufać. Proponuje bardzo wysokie kursy, w szczególności na bardziej niszowe dyscypliny sportu (pod ich względem może uzupełniać wcześniej wspomniane doświadczone firmy).

Pamiętajmy, że najlepsi bukmacherzy pozwalają nam posiadać tylko jedno konto w swoich serwisach internetowych. Możemy mieć po jednym koncie u każdego z nich, ale nigdy – kilka kont u jednego.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...