Najłatwiejsze dyscypliny do obstawiania u bukmacherów

Koszykówka czy może piłka nożna? Hokej na lodzie czy też może tenis? Nierzadko typerzy zastanawiają się, które dyscypliny sportowe są najbardziej przewidywalne w zakresie obstawiania zakładów bukmacherskich. Trudno będzie w tym przypadku udzielić jednoznacznej odpowiedzi, niemniej jednak na podstawie wieloletnich doświadczeń z bukmacherskimi zakładami, można zaobserwować pewne tendencje w wypadku wybranych dyscyplin, którymi postaramy się podzielić w poniższym artykule.  

najłatwiejsze dyscypliny do typowania
Najłatwiejsze dyscypliny do obstawiania u bukmacherów

Czy zakłady sportowe na piłkę nożną, są loterią?  

Zacznijmy od najbardziej popularnej na świecie dyscypliny sportowej, a mianowicie piłki nożnej, która cieszy się sporą popularnością pośród graczy pod każdą z szerokości geograficznych. Z punktu widzenia czystej matematyki, nie wygląda to zbyt dobrze. Z jakiego powodu? Głównie z uwagi na fakt, iż w piłce nożnej możliwe są trzy różne rozstrzygnięcia: przegrana, remis albo zwycięstwo. Sprawia to, iż statystycznie rzecz ujmując, szanse graczy na przewidywanie wyników w spotkaniach, wynoszą przed ich rozpoczęciem tylko 33 procent, w czasie gdy w wypadku dwudrogowo rozliczanych zakładów, współczynnik ten może wynosić 50 procent. Sprawę tę mogą rozwiązać poniekąd właściwie zastosowane azjatyckie handicapy. 

Przewidywalność w piłce nożnej

Futbol, o czym często się ostatnimi czasy słyszy, narażona jest szczególnie na korupcję, a więc tak zwane ustawki. Futbol stał się poniekąd ofiarą swojej popularności. Należy brać pod uwagę fakt, iż żeby oszuści mogli zarobić wiele milionów, faworyt nie musi przegrać z ostatnią w tabeli drużyną – wystarczy, iż outsider strzeli gola na wyjeździe, albo też strzeli gola jaki pierwszy. Pokusa zarobienia dużych, łatwych pieniędzy, jest na tyle spora, iż tego typu sytuacje mają i oczywiście będą mieć miejsce. 

Potrafimy z pewnością wyobrazić sobie rozmowę przedmeczową prezesów dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn, które w niedalekiej przyszłości mają rozegrać ze sobą mecz -,,My strzelamy jako pierwsi, po pewnym czasie pozwolicie nam wyrównać i od tej pory gramy naprawdę. Kto okaże się być lepszy, ten ma wygrać”. Wszystko, czego potrzebować mogą oszuści, aby zarobić wiele milionów, to wyjście outsiderów na prowadzenie. Zwykle kurs na poczet takiej ewentualności, oscyluje w zakresie 6-11. Jeżeli faworyt i tak później odniesie sukces 4:1, to kto za jakiś czas będzie pamiętać, iż stracił on sensacyjnie bramkę na samym początku spotkania? To tylko chwila nieuwagi i gapiostwa. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Naszym zdaniem, najmocniejsze na rynku piłkarskie ligi europejskiej wolne są od oszustw, a nawet jeżeli będą mieć miejsce przekręty, to stanowią one marginalną kwestię. W każdym tygodniu rozgrywki śledzi wiele milionów widzów na świecie, a każde ze spotkań transmitowane jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i kilkunastu kamer. Niewątpliwie nie jest to niemożliwe, niemniej w przypadku, kiedy każdy spośród ruchów graczy śledzony jest przez wiele par oczu, ustawienie spotkania nie stanowi łatwej sprawy. 

Miejmy również na uwadze, iż Bundesliga niemiecka, hiszpańska La Liga, włoska Serie A i angielka Premier League, weszły na na tyle wysoki finansowy poziom, iż ewentualne korupcyjne wpadki mogłyby być katastrofą wizerunkową i przyczynić się do wycofania wielkich sponsorów. 

Cały czas mamy w swojej pamięci konsekwencje, jakie we Włoszech przyniosła afera Calciopoli sprzed paru lat – doszło wówczas do degradacji najbardziej utytułowanych klubie z Juwentusen na czele, zaś serie A przez długi okres czasu, odbudowywać musiała własny nadszarpnięty wizerunek. 

zakłady bukmacherskie ewinner
Ewinner Polski bukmacher online – nowa oferta bonusów

Na pewno, bardziej narażone na korupcję będą piłkarskie ligi z państw w dawnym ZSRR – Rosji, Gruzji, Litwy, Łotwy oraz Ukrainy i krajów z Bałkańskiego Półwyspu – Hercegowiny, Bośni, Macedonii, Chorwacji oraz Serbii. Jeżeli już zdecydujemy się na zawarcie jakichkolwiek bukmacherskich zakładów na futbol, to warto jest zwracać uwagę na fazę rozgrywek w wybranej lidze. Chyba nikogo nie będą już w stanie zdziwić kolejki cudów na początku, a tym bardziej pod koniec danych rozgrywek, kiedy w teorii silniejsze zespoły, którym udało się już osiągnąć przedsezonowe cele, przegrywają sensacyjnie z potrzebującymi odpowiedniej ilości punktów słabeuszami. Obstawiając zakłady w piłce nożnej, musimy zwracać uwagę na tego typu szczegóły. 

Przewidywalność w przypadku hokeja na lodzie

Hokej na lodzie jest następną dyscypliną, nad którą trzeba by było się nieco mocniej zastanowić. Bukmacherskie zakłady na hokej, cieszą się ciągle rosnącą popularnością, także pośród polskich zawodników, chociaż nasza liga nie jest niestety zaliczana do tych najmocniejszych w obrębie całego świata. Dla osób będących fanami hokeja, niestety nie mamy zbyt dobrych informacji – przewidywalność w tej dyscyplinie jest dużo mniejsza, aniżeli w wypadku futbolu. Zdają sobie z tego bardzo dobrze sprawę firmy bukmacherskie w Polsce, które uważane są za topowe. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Postarajmy się bowiem zauważyć, iż kursy na hokej, nawet w przypadku meczów, w których możemy wskazać faworyta, są dużo wyższe, aniżeli na piłkę nożną – ma to z pewnością zachęcić graczy do zawarcia zakładów. Szczególnie ciężkie do wytypowania, będą dwie najsilniejsze ligi hokejowe na świecie: KHL oraz NHL. W kanadyjsko-amerykańskiej lidze rozstrzygnięcia sensacyjne, znajdują się na porządku dziennym, zaś najlepsze zespoły przegrywają regularnie z zupełnymi outsiderami – nie powinno nas to za specjalnie dziwić, jeżeli brać pod uwagę liczbę meczów i tak, iż wszelkie drużyny mają w posiadaniu najlepszych na świecie zawodników. 

Kłopotem Hokejowej Ligi Kontynentalnej, są zaś finansowe kwestie, niewykluczony jest także wpływ mafii rosyjskiej oraz robionych przez nią brudnych interesów. Sytuacja w rosyjskiej lidze, podlega szybkim zmianom i zależy w dużej mierze od tego, jak działają największe z zakładów pracy, które sponsorują sporą ilość hokejowych klubów w tamtym regionie. Niestety, całkiem prawdopodobne jest, iż KHL nie pozostaje wolna od działań o charakterze korupcyjnym. 

Przewidywalność w przypadku tenisa

Niestety, nie mamy w tym przypadku nazbyt dobrych informacji dla osób będących fanami zakładów na ziemny tenis – zdaniem wielu wymieniona dyscyplina, pozostaje dosyć przewidywalna. Jednakże to, co dla jednych może stanowić wadę, dla innych może być plusem. Bo o ile nie będziemy raczej wróżyć sukcesu graczom, którzy obstawiają ciągle wygraną faworytów, tak duże profity osiągnąć można typując same niespodzianki. Wymagana będzie jednakże spora wiedza, intuicja oraz doświadczenie. 

Czemu zdaniem wielu osób przewidywalność tenisa ziemnego, jest tak niewielka. Powodów może być co najmniej kilka. Jeżeli chodzi o sportowe aspekty, to należy brać pod uwagę fakt, iż w tenisie ziemnym, jako w indywidualnej dyscyplinie sportowej, całkiem sporo zależeć będzie od dyspozycji zawodników w wybranym dniu, od ich psychofizycznej formy. O ile w przypadku sportów zespołowych, słabsza podstawa jednego z ogniw, może zostać zasłonięta przez lepszą postawę kolegów, tak w wypadku zawodników tenisa, będą oni zdani tylko na siebie. Na wahania w zakresie formy, narażone będą szczególnie kobiety. 

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...