Konto tymczasowe w STS – Jak się szybko zarejestrować?

Nie brakuje osób wybierających właśnie tego bukmachera internetowego. W końcu STS oferuje swoje usługi nie tylko w lokalach stacjonarnych, których jest wiele na terenie Polski. Masz okazję także swobodnie grać przez sieć. Okazuje się, że Klienci zainteresowani tym bukiem online mogą założyć m.in. konto tymczasowe. I tym właśnie zagadnieniem zajmiemy się w dzisiejszym wpisie. Jak założyć takie konto? Co jest do tego potrzebne? Jakie funkcje nie działają tutaj w pełnym zakresie? Czy są jakieś ograniczenia? O tym wszystkim dowiesz się z poniższego poradnika bukmacherskiego.

sts konto tymczasowe  rejestracja
Konto tymczasowe w STS – Jak się szybko zarejestrować?

Konto tymczasowe STS – co trzeba zrobić, aby z niego korzystać?

Czy warto zdecydować się na bukmachera STS? Jak najbardziej tak. Jeśli wybierzesz właśnie ten podmiot, to ani przez jeden moment nie będziesz żałować tej decyzji. Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska jest legalna i działa zgodnie z przepisami (w ramach znowelizowanej Ustawy Hazardowej). Chcesz grać przez sieć? Na początek wolisz wszystko sprawdzić w praktyce? M.in. właśnie po to włodarze STS wprowadzili ten wariant. Możesz zatem wybrać konto tymczasowe, które można założyć na stronie www.STS.pl (kod promocyjny: BETONLINE).

Aby to było możliwe, należy tylko przejść przez proces uproszczonej rejestracji. Nie trzeba zatem podawać tych samych danych w porównaniu do standardowego zakładania konta. Warto to zapamiętać. Rejestracja konta tymczasowego STS to świetna opcja dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tej branży. Możesz zobaczyć, jak STS wygląda od środka. Jeśli Ci się spodoba, to nie ma problemów, by zdecydować się na konto stałe w późniejszym okresie. Co jeszcze jest tutaj ważne? Konto tymczasowe pozwala korzystać na co dzień praktycznie ze wszystkich dostępnych funkcji. Są oczywiście pewne ograniczenia, o których zaraz dowiesz się więcej. Na pewno jednak należy ocenić tę funkcję bardzo pozytywnie.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Nie chcesz od razu posiadać konta stałego? Nie wiesz, czy w przyszłości będziesz grać w tym buku i czy obstawianie w Betgames STS jest dla Ciebie? W takim razie warto zdecydować się na ten wariant. Można użyć porównania, że jest to tak jakby konto demo. Jak jednak pokazują statystyki, nie brakuje osób, które na sam początek decydują się na ten wariant i typują u bukmachera bez wpłaty pieniędzy.

Jakie są limity stawek w zakładach STS online?

Aby nie było jednak tak różowo, warto napisać o pewnych mankamentach. Konto tymczasowe nie gwarantuje bowiem pełnej swobody i należy się z tym liczyć. M.in. chodzi o limity dotyczące stawek. STS posiada odpowiednie punkty w regulaminie dotyczące tego zagadnienia. Jak to wygląda na ten moment? Myślisz nad założeniem konta tymczasowego? W takim razie warto wiedzieć, że sumaryczny limit stawek wynosi 8000 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy jest to zła informacja? Niekoniecznie. Oczywiście, jest to zawsze jakaś górna granica. Jeśli jednak jesteś osobą początkującą, to najprawdopodobniej i tak nie grasz za tak spore stawki. Limit jest zatem ustawiony dość wysoko, co przekłada się na to, że płynność gry nie powinna być zaburzona.

Konto tymczasowe a wypłata pieniędzy

Pewne ograniczenia dotyczą także tego aspektu. Chodzi o to, że posiadając konto tymczasowe w legalnym bukmacherze internetowym STS, nie możesz w ogóle dokonywać wypłat pieniędzy na konto. Ta kwestia jest już zatem bardziej dokuczliwa. Limity stawek są bowiem dość wysokie. Zazwyczaj nie przeszkadzają one osobom początkującym. A przeważnie takie decydują się na założenie konta tymczasowego. Co jednak zrobić, jeśli udało nam się trafić i wygrać trochę pieniędzy? Masz konto tymczasowe? Chcesz wypłacić pieniądze, by przekonać się, jak to wygląda w praktyce? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. W takim przypadku realizacja transakcji wychodzącej nie jest bowiem możliwa.

superbet online rejestracja
Bonusu i promocje w Superbet online z kodem: BETONLINE

Co w takim położeniu można zrobić? Na szczęście jest dobre wyjście. Trzeba jednak zdecydować się na pełną weryfikację danych. Jeśli uporasz się z tym zadaniem, to Twoje konto nie będzie już tymczasowe. Wówczas zostanie zdjęta blokada na realizowanie transakcji wychodzących. Ty będziesz mógł zaś bez żadnego problemu wypłacić pieniądze. Należy zaś w tym miejscu dodać, że STS słynie z tego, że transakcje są wykonywane nie tylko szybko i sprawnie, ale także bezpiecznie i tanio.

Jak przejść na konto stałe w STS online?

Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. Jeśli zaś zdecydujesz się na ten ruch, to błyskawicznie będziesz mógł np. wypłacać pieniądze. Oczywiście, limity stawek także będą takie, jak w przypadku standardowego użytkownika. Co jednak trzeba zrobić? Musisz wysłać skan dokumentu tożsamości. Może to być np. dowód osobisty. Zadbaj o to, by jakość skanu była odpowiednia. Chodzi po prostu o to, aby osoba sprawdzająca te dokumenty nie musiała domyślać się, co na nich jest.

O czym jeszcze nie wolno zapominać? Chcesz przejść z konta tymczasowego na stałe? Jeśli tak, to nie obejdzie się bez zweryfikowania adresu zamieszkania. Tak samo jest z adresem e-mail oraz obecnym numerem telefonu. To nie wszystko. Aby móc w pełni korzystać z oferty bukmachera STS, trzeba także podać login oraz numer rachunku bankowego. Tam będą trafiać wygrane przez Ciebie pieniądze w tym podmiocie. Jeśli weryfikacja zakończy się sukcesem, to otrzymasz wiadomość na adres e-mail. Potem będziesz mógł grać bez żadnych ograniczeń.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...