Jak zminimalizować ryzyko w zakładach bukmacherskich?

Obecnie można wybrać naprawdę bardzo porządne firmy działające w tematyce bukmacherskiej. Co warto na ich temat wiedzieć? Są to legalne zakłady bukmacherskie, które oferują dobrej jakości usługi dla Klientów. Ci z kolei mogą wygrywać spore pieniądze. Do tego jest jednak na pewno potrzebna odpowiednia wiedza. Np. dotycząca kwestii samego ryzyka. Od czego ten aspekt zależy? Jak można minimalizować ryzyko?

jak wygrywać z bukmacherem
Jak zminimalizować ryzyko porażki w zakładach bukmacherskich?

Od czego zależy ryzyko w zakładach bukmacherskich?

Każda osoba rejestrująca się w firmach bukmacherskich chce na tym aspekcie po prostu regularnie zarabiać. Oczywiście, emocje są ważne. Niemniej jednak, nie znamy osób, które wybierają bukmacherów, a nie chciałyby potem dzięki nim zarobić sporej ilości pieniędzy – i to w najbliższym czasie… By to było jednak możliwe, trzeba posiadać nie tylko sporo wiedzy na temat konkretnej dyscypliny. Ważne jest również, aby dokładnie oszacować ryzyko i starać się maksymalnie zmniejszyć ten konkretny parametr. Od czego to w ogóle zależy? M.in. od konkretnego kursu. Tutaj zasada jest prosta. Im grasz wyższy kurs, tym podejmujesz większe ryzyko.

Oczywiście, bukmacherzy internetowi nie są instytucjami charytatywnymi. W związku z tym zależy im na zarabianiu gotówki. Wobec powyższego kursy są po prostu wystawiane przez specjalistów od konkretnych dyscyplin. Tak, by gracze mieli utrudnione zadanie w kontekście wygrywania gotówki. To powoduje, że kurs 3.00 ma mniejsze szanse na wejście w porównaniu do kursu 2.00, 1.50 itd. Ryzyko zależy również od stawek. Jaka zachodzi zależność w tym konkretnym przykładzie? Im wyższa stawka, tym ponosisz wyższe ryzyko. Tutaj jednak nie ma jednego przedziału dla każdego. Wszak dla jednego stawka 10 PLN jest już dość duża, a dla innego to np. 1000 PLN i więcej. Wszystko tak naprawdę zależy od danego typera i jego możliwości finansowych. Przyjmuje się jednak, że pojedyncze kupony nie powinny być grane za więcej, niż kilka % posiadanego w tym momencie (na koncie) kapitału.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co zrobić, by ryzyko było mniejsze?

Dobry typer musi robić wszystko, co w jego mocy, by zwiększać prawdopodobieństwo wygrania na konkretnych kuponach (poprzez chociażby dokładne analizowanie wszystkich meczów lub pojedynków) i jednocześnie minimalizować ryzyko. Jak wiesz, ten aspekt zależy głównie od kursów i stawek. Łatwo domyślić się, że zmniejszenie ryzyka jest ściśle związane z tymi konkretnymi parametrami. Na pewno warto zastanowić się nad mniejszymi kursami. Do tej pory często na siłę szukałeś niespodzianek? Raz na czas Ci się ta sztuka udała, lecz generalnie jesteś na sporym minusie? Jeśli chcesz zmniejszyć ryzyko i jednocześnie zarabiać porządne pieniądze, to pomyśl nad zmianą kursów. Postaraj się wybierać nieco mniejsze. Pozwoli Ci to zminimalizować ryzyko porażki. Pamiętaj bowiem, że bukmacherzy nieprzypadkowo wystawiają na dane zdarzenie kurs np. 1.75. Z czegoś to wszystko wynika.

Jeśli jakaś osoba chce regularnie wygrywać grając kursy 9.00, 10.00 itp. to – według nas – ma małe szanse na zrealizowanie tego celu. Co jeszcze zrobić, by zminimalizować ogólne ryzyko w zakładach bukmacherskich? Trzeba zastanowić się także nad zmianą stawek. Może lepiej, by były one mniejsze? Warto to wszystko przemyśleć. Pamiętaj, że w zakładach bukmacherskich trzeba bowiem nastawiać się na zysk długofalowy. Warto zatem przemyśleć grane kursy i stawki, bo być może zmiany spowodują, że łatwiej będzie Ci osiągać konkretne zyski.

poker bez depozytu w polsce
Darmowy bonus na gry karciane w Betgames STS

Samorozwój też wpływa na mniejsze ryzyko

W jaki jeszcze sposób można zmniejszyć ryzyko grając zakłady bukmacherskie rozmaitego typu? Poza wyżej wymienionymi, trzeba także wspomnieć o samorozwoju. Każdemu powinno zatem zależeć na tym, by regularnie iść do przodu. Musisz poszerzać swoje kwalifikacje. Bez wątpienia trzeba stać się ekspertem od konkretnej dyscypliny lub dyscyplin (najlepiej wziąć na tapetę zaś maksymalnie dwie rożne kategorie).

Musisz także rozwijać się pod względem samego obstawiania. Ważne jest kontrolowanie emocji i umiejętność właściwego zarządzania budżetem. Im będziesz lepszym graczem, tym będziesz ponosił mniejsze ryzyko stawiając typy krótkoterminowe albo długoterminowe.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...