Jak zacząć typować u bukmachera? – pierwsze kroki w zakładach

Zakłady bukmacherskie to coś, czym interesuje się coraz więcej Polaków. Nie ulega wątpliwości, że rozpoczęcie przygody z nimi może być bardzo proste. Tak naprawdę jednak szybko można się przez to zniechęcić. Szybkie wejście w ten rynek bowiem często prowadzi do pochopnych decyzji i równie wartkiego obstawiania. Często też towarzyszy mu brak wykorzystania potencjału dawanego przez konkretnego operatora. Jak zatem zacząć grać u bukmachera, by w pełni go wykorzystać, a przy okazji nie zniechęcić się do typowania?

jak zacząć obstawiać
Jak zacząć typować u bukmachera? – pierwsze kroki w zakładach

Jak zacząć grać? – krok po kroku

Najlepsi bukmacherzy w Polsce doskonale wiedzą, jak ważne jest maksymalne ułatwienie użytkownikowi wdrożenia się w rynek i rozpoczęcia swojej przygody z zakładami. Właśnie dlatego opracowali system, który pozwala im się wgryźć w tematykę w odpowiedni sposób i w miarę szybko rozpocząć obstawianie. Jak zatem to zrobić? Poniżej przedstawiamy te kroki, które pozwalają zacząć typowanie w rozsądny i umiejętny sposób.

 1. Wybieramy bukmachera dla siebie – na naszym rynku działa ich całe mnóstwo. Najlepsi bukmacherzy to tacy, którzy odpowiadają naszym planom związanym z obstawianiem. Jeżeli na przykład chcemy obstawiać piłkę nożną, musimy znaleźć buka, który nam to postawi. Najlepiej znaleźć kilku i porównać ich oferty pod wszystkimi najważniejszymi względami. Wybór legalnego bukmachera to fundamentalna sprawa na początku swojej przygody z bukmacherką.
 2. Sprawdzamy legalność bukmachera – tylko legalni bukmacherzy powinni stanowić obiekt naszego zainteresowania. Tylko u nich bowiem jesteśmy w stanie typować bez obawy o to, że będziemy mogli zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.
 3. Dokonujemy rejestracji u bukmachera – możemy to zrobić poprzez kliknięcie w odpowiedni przycisk na dowolnej podstronie jego serwisu internetowego (zazwyczaj to przycisk „Załóż konto”). W późniejszej części poradnika wyjaśniamy, na co przy tym wszystkim zwrócić szczególną uwagę.
 4. Wpłacamy pierwszy depozyt – aby móc obstawiać swoje typy bukmacherskie, musimy mieć na to środki. Zakłady bukmacherskie kosztują i pobierają pieniądze z naszego wirtualnego salda. Legalni bukmacherzy w Polsce w większości zapewniają całe mnóstwo sposobów na dokonanie wpłaty w obrębie ich serwisów. Możemy sięgnąć po kartę kredytową, zdecydować się na pośredników szybkich płatności lub postawić na BLIK czy PayPal.
 5. Znajdujemy to, co chcemy obstawiać – jeżeli mamy już upatrzone konkretne spotkanie, wybierzmy też odpowiedni rynek. Mowa tu o takim, na który bukmacher będzie oferował porządne kursy bukmacherskie oraz taki, który zagwarantuje odpowiednio wysokie prawdopodobieństwo przyniesienia sukcesu.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ważne jest, aby obstawianie rozpocząć odpowiednio wcześnie. Choć polscy bukmacherzy zachęcają oczywiście do jak najszybszego obstawienia, lepiej jest zachować w tym wszystkim pewnego rodzaju rozsądek. Przy stawianiu pierwszych kroków warto też zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami na spokojnie i powoli. Tak, aby wiedzieć, co i jak działa.

Bukmacherzy online – o czym pamiętać stawiając u nich pierwsze kroki?

Pierwsze kroki w świecie bukmacherskim dla osoby niezaznajomionej z nim mogą być bardzo ciężkie, a w wielu przypadkach zniechęcające. Właśnie z tego powodu warto jak najlepiej przygotować się do ich stawiania. Poniżej przedstawiamy kilka rzeczy, na które należy zwracać uwagę na samym początku, a które często pomija się właśnie przez brak większego doświadczenia.

 • Korzystanie z bonusów – bonusy bukmacherskie to coś, na co powinno się zwracać dużą uwagę w początkowych fazach obstawiania. Są w stanie dać wiele środków na darmowe typowanie, a zatem na budowanie własnego doświadczenia w zakładach bukmacherskich. Zakłady bez depozytu stanowią też świetny sposób na bezpieczne zapoznanie się z ofertą bukmachera. Szczególną uwagę warto przyłożyć do bonusu powitalnego. Z tego można bowiem skorzystać wyłącznie przy zakładaniu własnego konta. Koniecznie zaznaczmy wtedy to, że tak właściwie chcemy go otrzymać.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Skorzystanie z kodu promocyjnego – dostępne na stronach niezwiązanych z bukmacherem (w tym tej naszej), działają podobnie do bonusów. Z tym jednak, że są sposobem na dodatkowe środki, zazwyczaj mniej zobowiązującym.
 • Rozsądne typowanie, a zatem takie, które poparte jest stosowną analizą. Warto przemyśleć każdy swój typ i odpowiednio przeanalizować wszystko to, co da się przeanalizować. Zakłady bukmacherskie powinny być wypadkową własnej wiedzy, a nie czymś powstałym na bazie intuicji. Przynajmniej wtedy, gdy planuje się odnosić sukcesy w ich obrębie.
sts bez depozytu za darmo
29 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE” za darmo bez depozytu
 • Wybór odpowiedniego rynku bukmacherskiego – legalni bukmacherzy pozwalają typować nie tylko standardowo, a zatem na zwycięzcę konkretnego spotkania. Często bardziej opłaca się postawić na mniej szablonowe zdarzenie, ale takie, którego się jest bardziej pewnym.
 • Zweryfikowanie konta – zanim założymy konto u bukmachera pamiętajmy, że będziemy musieli je zweryfikować. Wymaga to ukończenia osiemnastego roku życia i posiadania dowodu osobistego. Ten ostatni trzeba przesłać bukowi do weryfikacji. Przy rejestracji konieczne jest podanie prawdziwych danych.
 • Wiele kont – polskie prawo nie zakazuje posiadania kont u kilku bukmacherów. Jeśli więc znajdziemy kogoś lepszego, nie wahajmy się założyć u niego konta.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...