Jak zacząć korzystać z bukmacherskiej aplikacji mobilnej?

Rynek zakładów wzajemnych ewoluuje i zmienia się w bardzo szybkim tempie. Jeszcze kiedyś polscy bukmacherzy działali wyłącznie stacjonarnie. Szybko przenieśli się do Internetu, który stał się ich głównym kanałem działalności. Dziś jednak obstawianie za pośrednictwem komputera powoli staje się niewystarczające. Klienci oczekują od operatorów prezentowania własnej oferty również mobilnie, w obrębie telefonów czy tabletów. Właśnie ze względu na takie zapotrzebowanie wszyscy najlepsi bukmacherzy wprowadzili swoje własne aplikacje mobilne. Ale jak tak właściwie zacząć z nich korzystać? Jakie zalety z tego płyną? O tym – w dzisiejszym poradniku.

jak typować na telefonie
Jak zacząć korzystać z bukmacherskiej aplikacji mobilnej?

Jak zacząć korzystać z aplikacji bukmacherskich na urządzeniach iOS?

Korzystanie z aplikacji mobilnej konkretnego bukmachera na urządzeniu iOS nie jest trudne. Aby ją zainstalować, wystarczy udać się do oficjalnego sklepu App Store i ją odnaleźć. Najlepiej z kolei wejść przez przeglądarkę na stronę internetową interesującego nas bukmachera, a następnie kliknąć w przycisk przekierowujący bezpośrednio na kartę aplikacji w tymże sklepie. Dalej proces instalacyjny odbywa się standardowo dla tego systemu – wystarczy stuknąć w odpowiedni przycisk i podążać za wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Jak zainstalować aplikację mobilną bukmachera na urządzeniach Android?

Jako że Android jest systemem operacyjnym zasilającym telefony i tablety zdecydowanej większości Polaków, wszyscy najlepsi bukmacherzy – STSFortunaeWinner i wielu innych – oferują aplikację mobilną stworzoną właśnie z myślą o nim. W jego przypadku jednak proces instalacyjny nie jest tak łatwy, jak w przypadku konkurencyjnego systemu. Wszystko ze względu na politykę Google, jego operatora, który zabrania publikowania aplikacji powiązanych z hazardem na łamach oficjalnego sklepu z aplikacjami.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na szczęście jednak, z uwagi na otwartą strukturę Androida, istnieje sposób na ich zainstalowanie. Prezentujemy go, krok po kroku, poniżej.

  1. W ustawieniach telefonu zezwalamy na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – zazwyczaj opcja ta znajduje się w zakładce „Zabezpieczenia”. Często jest schowana pod przyciskiem „więcej” lub „zaawansowane ustawienia”.
  2. Pobieramy aplikację ze strony głównej bukmachera – koniecznie korzystamy przy tym z oficjalnej strony legalnego bukmachera. Nie ściągajmy aplikacji z serwisów zewnętrznych czy takich o tematyce bukmacherskiej. Zawsze zwracajmy uwagę na adres. Na naszym telefonie pojawi się plik o końcówce .apk.
  3. Otwieramy plik, który pobraliśmy – zdecydowanie najłatwiej jest zrobić to z poziomu belki powiadomień, informującej o jego pobraniu. Jeżeli zaś nie zdążyliśmy tego zrobić, musimy wejść do dowolnego menedżera plików i znaleźć folder z pobranymi plikami. Ewentualnie możemy pobrać plik jeszcze raz.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po zakończeniu wszystkich tych kroków warto wrócić do tego pierwszego i – dla własnego bezpieczeństwa – cofnąć zezwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Podczas gdy bowiem aplikacje bukmacherów są bezpieczne (o ile są to legalni bukmacherzy), nie wszystkie inne muszą takimi być. Lepiej dmuchać na zimne. Niektóre firmy w Polsce oferują także darmowe freebety za korzystanie z aplikacji do typowania meczów na telefonie.

Czy warto korzystać z aplikacji mobilnych polskich bukmacherów?

Polscy bukmacherzy z dobrze zaprojektowanymi aplikacjami mobilnymi nie bez powodu cieszą się większym zainteresowaniem i znacznie większym uznaniem. Klienci w dzisiejszych czasach wręcz wymagają tego, by móc obstawiać z każdego miejsca, nie tylko sprzed ekranu własnego komputera. Dlaczego warto więc korzystać z aplikacji mobilnych? Przede wszystkim dlatego, że:

  • dzięki nim można obstawiać zewsząd – jest to możliwe chociażby podczas oglądania meczu na żywo na stadionie czy też przed telewizorem;
  • uzyskuje się dostęp do specjalnych promocji – polscy bukmacherzy coraz częściej zachęcają do korzystania z własnych aplikacji mobilnych poprzez oferowanie promocji ekskluzywnych dla ich użytkowników (niedostępnych w serwisie głównym);
sts bez depozytu za darmo
29 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE” za darmo bez depozytu
  • nigdy się o niczym nie zapomni – niemal wszystkie bukmacherskie aplikacje mobilne są wyposażone w system powiadomień push. Nawet jeśli aktualnie się z nich nie korzysta, a nawet ma się wygaszony telefon poinformują nas o ważnych wydarzeniach sportowych, które nadchodzą, ale też o zmianach w wyniku meczów, które obstawiamy;
  • pozwalają na oglądanie meczów – darmowe transmisje meczów są oferowane przez coraz większą liczbę bukmacherów. Choć wciąż proponują je wyłącznie najlepsi bukmacherzy, robią to w pełni za darmo. Wystarczy postawić na dowolne spotkanie, by uzyskać do nich dostep;
  • umożliwiają bardzo szybkie logowanie – za pośrednictwem aplikacji mobilnej można bardzo szybko wejść do gry. Wystarczy skorzystać z własnego odcisku palca, a nawet ze skanu twarzy, by zostać automatycznie zalogowanym. Bez konieczności wprowadzania własnych danych dostępowych.

Bukmacherska aplikacja mobilna w rękach doświadczonego obstawiającego jest w stanie być świetnym narzędziem, które pozwoli szybciej i skuteczniej obstawiać własne typy bukmacherskie, ale i chociażby analizować każde spotkanie celem uczynienia ich bardziej trafnymi i rentownymi.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...