Jak wybrać legalnego bukmachera?

Wybór firmy bukmacherskiej w 2021 roku nie jest sprawą prostą. Rynek usług bukmacherskich od kilku lat bardzo prężnie się rozwija. Cały czas powstają nowe firmy bukmacherskie, które dwoją się i troją, aby przekonać do siebie jak najszersze grono użytkowników. Zdobycie zaufania wśród graczy w chwili obecnej nie jest proste. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy zestaw porad, którymi należy kierować się podczas wybierania bukmachera. 

legalny bukmacher jak wybrać
Jak wybrać najlepszego legalnego bukmachera online?

Po pierwsze: rejestracja u bukmachera 

Formularz służący do utworzenia konta u bukmachera u wielu firm bukmacherskich jest długi. Użytkownicy są proszeni o podawanie swoich danych osobowych, co dla wielu z nich może być powodem do rezygnacji z oferty danego bukmachera. Warto wiedzieć o tym, że dokładne procedury rejestracyjne są związane z przepisami polskiego prawa. Legalne firmy bukmacherskie muszą dostosowywać się do wszystkich wytycznych ze strony Ministerstwa Finansów. 

Użytkownicy rezygnują z rejestracji u bukmacherów ze względu na skomplikowane formularze, zbyt szczegółowe wymagania bądź niejasny regulamin danej strony. Wszystkie legalne polskie firmy bukmacherskie muszą wymagać od swoich graczy przesłania skanu bądź zdjęcia dowodu osobistego. Dla ogromnej liczby graczy jest to przeszkoda powodująca, że całkowicie rezygnują z utworzenia konta u takiego bukmachera. Następnym polem pojawiającym się w formularzu rejestracyjnym, który dla wielu osób może wydawać się nie do zaakceptowania, jest rubryka z numerem rachunku bankowego.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jednak pamiętać o tym, że żadne z tych informacji nie są przekazywane dalej. Bukmacherzy muszą pytać o te informacje, ponieważ nakazują im to przepisy polskiego prawa. Tak naprawdę nie są to przeszkody nie do przeskoczenia – tym bardziej, że wiele firm bukmacherskich od jakiegoś czasu proponuje zakładanie tak zwanych kont tymczasowych. Konto tymczasowe u bukmachera to specjalny rodzaj konta u bukmachera, który oferuje szereg podstawowych funkcjonalności. W takim formularzu nie jest konieczne podawanie numeru rachunku bankowego ani przesyłanie skanu dowodu osobistego. 

Konto tymczasowe u bukmachera ma jednak swoje wady. Jakie dokładnie? Podstawową wadą konta tymczasowego u bukmachera jest fakt, iż w zdecydowanej większości przypadków nie będziemy mogli korzystać z freebetów bez depozyty po rejestracji. Dodatkowo, nie będziemy mogli wypłacić zgromadzonych przez siebie na koncie bukmacherskim środków. Pieniądze z wygranych będziemy mogli wypłacić dopiero wtedy, gdy przejdziemy przez pełen proces rejestracyjny u bukmachera. Którzy bukmacherzy mają u siebie szybką rejestrację? W tym gronie znajduje się PZBUK, LV BET, E-TOTO, Totalbet, Fortuna, Totolotek oraz STS.

Rynki bukmacherskie 

W chwili obecnej oczekiwania graczy wobec firm bukmacherskich są naprawdę niezwykle wysokie. Teraz nie wystarczy już poszerzanie oferty o następne poziomy rozgrywkowe czy egzotyczne ligi. Niezwykle istotne jest badanie rozmaitych rynków a także śledzenie trendów mających miejsce na rynku hazardowym online. W Polsce w okresie zimowym ogromną popularnością cieszą się zakłady związane ze skokami narciarskimi – wszystkie firmy bukmacherskie powinny dostosowywać się do tych trendów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podczas wybierania bukmachera należy szczególną uwagę zwracać na listę oferowanych dyscyplin oraz rynki zdarzeń na konkretne wydarzenia. Powinniśmy wybierać tych bukmacherów z licencją, którzy mają w swojej ofercie te sporty, które najbardziej lubimy. 

Aplikacje mobilne to podstawa 

W 2021 roku trudno znaleźć bukmachera bez aplikacji mobilnej, to obowiązek gdyż wielu typów obstawia zakłady sportowe właśnie na telefonie. Dzięki aplikacji mobilnej można obstawiać zakłady bukmacherskie o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy z dowolnego miejsca na Ziemi. Aplikacje mobilne od bukmacherów zawierają z reguły pełną ofertę, która niczym nie różni się od tej prezentowanej na stronie internetowej. 

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...