Jak firmy bukmacherskie dbają o swoje interesy?

Wygrywanie w firmach bukmacherskich to marzenie każdej osoby. Jak najbardziej jest to możliwe. Są bowiem rozmaite legalne podmioty, gdzie bezpiecznie można pomnażać zainwestowane właśnie w tym momencie środki. Dzisiaj jednak chcielibyśmy zająć się nieco innym tematem. Każda firma bukmacherska ma bowiem swoje sposoby, by chronić własne interesy. W związku z tym nie jest możliwe, by te podmioty np. zbankrutowały po jednej kolejce Premier League… Często te metody nie są do końca widoczne gołym okiem, dlatego postanowiliśmy je dokładnie opisać.

firmy bukmacherskie online
Jak firmy bukmacherskie dbają o swoje interesy?

Bukmacherzy nie są instytucjami charytatywnymi

Po co powstają firmy bukmacherskie? Zawsze jest tak, że bukmacherzy chcą zarabiać pieniądze. A w Polsce nie brakuje popytu na zakłady wzajemne. Statystyki pokazują, że naprawdę wielu graczy obstawia i jest zainteresowanych nowymi podmiotami na rynku. Tak się właśnie kręci interes na tej płaszczyźnie. Pamiętaj, że wszystkie działania firm bukmacherskich są odpowiednio przemyślane. Tutaj nie ma żadnego przypadku. Jeśli bukmacher internetowy oferuje atrakcyjny bonus powitalny, to nie jest to przypadkowe. Oczywiście, gracze mogą na tym skorzystać. Szczególnie gdy warunki dotyczące obrotu bonusem są stosunkowo łatwe do spełnienia. Nie ma jednak nic za darmo.

Wszelkie bonusy powitalne są związane z różnymi obowiązkami opisanymi w regulaminach promocji. Trzeba je spełnić, by gotówka rzeczywiście była nasza. A same oferty powitalne są tworzone po to, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej użytkowników. Oczywiście, gracze rozsądni, odpowiedzialni koniec końców korzystają na takich promocjach. Wiedzą, jak obracać bonusami, ustalają plan działania (jest on szczególnie istotny, gdy mamy limity czasowe) i konsekwentnie go realizują. Większość jednak nieodpowiednio podchodzi do tego tematu. Tacy gracze tracą pieniądze, a bukmacherzy tylko zacierają ręce.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Paradoksalnie taka sytuacja wcale nie jest jednak taka niekorzystna. Jeśli będziesz grał w sposób profesjonalny, to skorzystasz z promocji, zarobisz na zwykłych zakładach itp. Gdyby zaś wszyscy wygrywali, to żadne bonusy powitalne nie byłyby oferowane. W ogóle cały rynek zakładów bukmacherskich stanąłby pod wielkim znakiem zapytania….

Marże bukmacherskie

Każda firma bukmacherska ma swoje sposoby, by troszczyć się o swoje interesy. Wszystko jest dokładnie przemyślane, zaplanowane, a potem wprowadzone w życie. Niestety, smutna prawda jest taka, że koniec końców chodzi o to, by zarobić jak najwięcej gotówki. Dlatego tak ważne w zakładach bukmacherskich jest to, by znać się nie tylko na sporcie, matematyce, ale także na psychologii. Kontrolowanie swoich emocji to jedna z najważniejszych spraw, która decyduje o końcowym sukcesie lub porażce danego typera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie jeszcze sztuczki stosują bukmacherzy, by odpowiednio zabezpieczać swoje interesy? M.in. chodzi o marżę. Jest to prowizja dotycząca każdego zakładu. Marża bukmacherska wynosi od kilku do kilkunastu procent. Od czego zależy ta prowizja? M.in. od danego rynku. Im jest on bardziej popularny, tym prowizja jest mniejsza. Bukmacherzy mogą sobie bowiem na to pozwolić. Wszak każdy zakład przynosi im określone zyski. Największa marża bukmacherska dotyczy zaś rynków stosunkowo niszowych.

Zmieniające się kursy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w Polsce zabezpieczają się także poprzez zmieniające się kursy. Tutaj nic nie dzieje się przypadkowo. Optymalne zarządzanie na tej płaszczyźnie prowadzi do tego, że bukmacher wygrywa niezależnie od wyniku konkretnej potyczki. Jeśli zatem dużo typerów obstawia na gospodarzy, to kurs na ten podmiot maleje. Rośnie natomiast na gości. Po to, by był bardziej atrakcyjny. Dzięki temu więcej osób go zagra i wszystko zacznie się wyrównywać.

betfan zakład bez ryzyka
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Na jakich rynkach kursy najczęściej ulegają zmianie? Ponownie chodzi tutaj o sporty popularne. Im więcej zakładów, tym więcej zmian w kursach. Jest to jednak jak najbardziej logiczne. Im mniej popularny rynek, tym kursy zmieniają się znacznie rzadziej. Dobrej klasy bukmacher ma fachowców od tego właśnie zagadnienia. Są oni odpowiedzialni nie tylko za to, by wystawić kursy początkowe. Muszą także na bieżąco śledzić to, co dzieje się na poszczególnych rynkach, by błyskawicznie podejmować odpowiednie decyzje.

Limity bukmachera nakładane na najlepszych typerów

To kwestia budząca sporo wątpliwości. Niestety, niektóre firmy bukmacherskie mają właśnie taką metodę radzenia sobie z najlepszymi graczami. Jeśli widzą, że ktoś sporo wygrywa, to po prostu nakładają limity. W związku z tym nie można grać tak, jak dotychczas (np. za 1000 PLN), a jedynie za 100 PLN itd. Przed dokonaniem rejestracji warto zatem dokładnie sprawdzić, które buki wiodą prym w takim karaniu graczy. Bo trudno to uznać za nagrodę, prawda?

Na szczęście ewentualnie limity można obchodzić. W jaki sposób? W tym celu warto posiadać konta w różnych firmach bukmacherskich. W razie czego będziesz mógł szybko gdzie indziej postawić wyselekcjonowany zakład. Dodatkowo z pomocą przychodzą punkty stacjonarne. Jeśli będziesz zatem odpowiednio zdeterminowany, to spokojnie poradzisz sobie z takimi właśnie limitami.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...