Gdzie obstawiać tenis stołowy (ping-pong)?

Tenis stołowy (czy, jak go niektórzy nazywają, ping-pong) jest  sportem, z którym każdy z nas kiedyś miał do czynienia – czy to na świetlicy naszej szkoły, czy też w bardziej profesjonalnym środowisku. Od dawna jest on również częścią oferty popularnych bukmacherów, a ponadto sportem, który cieszy się ogromnym zainteresowanej w jej obrębie. Jak go obstawiać, by odnosić w tym sukcesy? Jakie opcje mamy do wyboru i gdzie typować, by jak najwięcej na tym zyskać? Wszystkie te kwestie mamy zamiar poruszyć w naszym poradniku.

gdzie obstawiac tenis stołowy
Najlepsi bukmacherzy do obstawiania tenisa stołowego

Podstawy obstawiania tenisa stołowego

Choć wiele osób bagatelizuje tenis stołowy, głównie właśnie ze względu na jego powszechność w młodzieńczym świecie, tak naprawdę typowanie go jest w stanie przynieść wiele frajdy, ale i zarobku. Pod warunkiem, że wiemy, co robimy. Najbardziej w tym wszystkim liczy się:

  • Analiza zawodników – analiza w przypadku tenisa stołowego może być ciężka – jako że jest to sport niszowy, ciężko znaleźć sprawdzone źródło informacji na jego temat. Możemy jednak oglądać kolejne spotkania i samodzielnie wysnuwać z nich wnioski, oceniając formę każdego z zawodników czy zawodniczek, ale i ich mocne i słabe strony.
  • Wybór konkretnej imprezy – w obrębie tenisa stołowego odbywa się co najmniej kilka większych imprez – na początkowych etapach typowania powinniśmy skupić się na jednej, by po prostu się w tym nie zgubić i móc uporządkować swoje dane analityczne, stanowiące absolutną podstawę każdego obstawiania.
  • Dobranie właściwych opcji bukmacherskich – choć opcja wskazywania zwycięzcy danego spotkania jest zdecydowanie najpopularniejsza, nie jest jedyna, a na pewno nie jest najbardziej opłacalna. Warto stawiać również na inne, wiele spośród których przedstawiamy w dalszej części tego poradnika.
  • Wybór właściwego bukmachera – dobry bukmacher to przede wszystkim taki, którego oferta pokryje większość rozgrywek w ramach turnieju, który wybraliśmy.
  • Zwracanie uwagi na specyfikę sportu – tenis stołowy jest sportem bardzo dynamicznym, w którym każda pomyłka może dużo kosztować. Warto zwrócić na to uwagę, mając również w głowie to, że to dyscyplina, która lubi zaskakiwać i bywa nieprzewidywalna.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najpopularniejsze rynki na obstawianie tenisa stołowego

Każdy z polskich bukmacherów oddaje nam do dyspozycji kilka – kilkanaście opcji na jego obstawianie (wszystko zależy tutaj od konkretnego buka). Do tych najpopularniejszych należą rynki:

  • 1-2 – zakład na zwycięzcę spotkania, czyli tego, który wygra całe spotkanie (spotkania w obrębie tenisa stołowego nie mogą zakończyć się remisem). Jest to najpopularniejszy rynek.
  • Zwycięzca seta – można obstawiać również zwycięzcę konkretnego seta. W ofercie przedmeczowej zazwyczaj do wyboru jest jeden-dwa pierwsze sety – obstawiając na żywo można wskazywać wygranego każdego z nich.
  • Liczba punktów w meczu lub secie – wskazywana zazwyczaj w formule poniżej / powyżej. Warto wspomnieć, że set w tenisie toczy się do dwupunktowej przewagi – dlatego też ta liczba może być różna.
  • Handicapy – wykorzystywane zwłaszcza przy spotkaniach zawodników o nierównym poziomie, ale też stanowiące formę podniesienia sobie poprzeczki poprzez dodanie któremuś z zawodników dodatkowych wygranych setów czy punktów.

Tenis stołowy w ofercie polskich bukmacherów

Tenis stołowy stanowi część oferty wszystkich działających legalnie w Polsce bukmacherów. Oferta na niego, z uwagi na bycie sportem poniekąd niszowym, potrafi jednak być bardzo różna. Poniżej przedstawiamy te zakłady bukmacherskie, u których można liczyć na najwięcej – z perspektywy typera, naturalnie.

poker bez depozytu w polsce
Darmowy bonus na gry karciane w Betgames STS

Tenis stołowy w ofercie STS

Oferta STS na tenis stołowy jest wyjątkowo rozbudowana. Największy polski bukmacher stara się pokrywać większość najpopularniejszych, ale i te mniej ważne spotkania w jego obrębie, zawsze opatrując je dość wysokimi stawkami. Oczywiście w obrębie tej dyscypliny można korzystać z wszystkich jego bonusów. Bukmacher STS oferuje obecnie wiele zakładów bez ryzyka, na esporty, mobilne zakłady, czy nawet gry karciane.

Tenis stołowy w ofercie Fortuny

Fortuna również w dobry sposób podchodzi do swojej oferty na tenis stołowy, oddając typerom do dyspozycji mnóstwo opcji na typowanie wszystkich wydarzeń w jego ramach. W obrębie tej dyscypliny można tez korzystać z jej atrakcyjnych bonusów powitalnych (aż trzech), ale też z dobrze zorganizowanego programu lojalnościowego.

Tenis stołowy w ofercie forBET

Tenis stołowy stanowi również ważną część oferty podstawowej młodego bukmachera forBET, który niejednokrotnie oferuje bardzo konkurencyjne kursy własnie na niego. Dodatkowo można u niego liczyć na solidny bonus powitalny, dający aż 2000 złotych na start.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...