Bukmacherzy – czy warto mieć konto u kilku z nich?

Obecnie masz szansę założyć konto bukmacherskie w wielu miejscach. Nie brakuje bowiem naprawdę dobrych firm bukmacherskich – działających na naszym polskim rynku. Niektórzy wychodzą jednak z założenia, że lepiej trzymać się jednego bukmachera. Dlaczego nie jest to do końca dobre podejście do tego tematu? Jakie są argumenty przemawiające za tym, aby otwierać się na nowe rozwiązania?

wiele kont u bukmachera
Czy można mieć więcej niż jedno konto u bukmachera?

Sposób na zgarnięcie wielu bonusów powitalnych

Warto korzystać z tego, że obecnie nie brakuje wyboru. Na rynku hazardowym jest naprawdę bardzo duża rywalizacja. Kiedy w życie wchodziła ustawa wydawało się, że może to być koniec tej branży. Okazało się zdecydowanie inaczej. Sytuacja została ustabilizowana. Coraz więcej podmiotów posiada odpowiednie dokumenty uprawniające do oferowania zakładów wzajemnych w Polsce. Brak monopolu jest natomiast bardzo korzystny.

Dlaczego? Bukmacherzy internetowi starają się po prostu, aby ich oferta była jak najbardziej atrakcyjna. To tak naprawdę bardzo ważne, żeby nie brakowało im zadowolonych Klientów. Użytkownicy mogą m.in. liczyć na wyjątkowo atrakcyjne powitalne bonusy bukmacherskie. To metoda, żeby bez większego trudu oraz wysiłku powiększyć stan własnego konta. Jakie są formy bonusów powitalnych? To np. podwojenie pierwszego depozytu.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce oferują np. skorzystanie z tak zwanego freebeta. Oczywiście, bonusy powitalne wiążą się z pewnymi warunkami. Trzeba je spełnić, aby gotówka była w 100% konkretnego zawodnika. Mimo wszystko uważamy, że i tak naprawdę warto korzystać z takich promocji. Odpowiednie podejście do tego tematu, systematyczne wypełnianie warunków dotyczących obrotu bonusem itp. wystarczą bowiem, aby szybko mieć zdecydowanie więcej pieniędzy niż na samym początku.

Szansa na granie najwyższych kursów

Co jeszcze powoduje, że nie warto ograniczać się tylko do jednego bukmachera? Grasz rozmaite dyscypliny sportowe? Przeważnie jest to jednak piłka nożna albo skoki narciarskie? Ewentualnie sporty wirtualne lub e-sport. Zauważyłeś, że u innego bukmachera mógłbyś zagrać kurs, na konkretne spotkanie, wyższy nawet o kilkanaście jednostek? Oczywiście, przeważnie kursy są bardzo mocno zbliżone. Pewne różnice jednak występują. Tego tematu nie wolno bagatelizować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zatem posiadać konto u różnych bukmacherów. Tak, aby wykorzystywać tego typu sytuacje. Jest to szczególnie istotne wtedy, kiedy grasz za relatywnie duże pieniądze. Rekomendujemy, aby korzystać z profesjonalnej porównywarki kursów. Szybko będziesz wiedzieć, gdzie zagrać konkretny mecz albo pojedynek. W dłuższej perspektywie na pewno będzie to dla Ciebie opłacalne. Posiadanie konta tylko u jednego bukmachera bardzo ogranicza rozmaite możliwości związane z tym aspektem. To po prostu negatywnie wpływa na zarabiane pieniądze.

Omijanie limitów bukmacherskich

Osoby, które wygrywają stosunkowo dużo pieniędzy muszą liczyć się z limitami bukmacherskimi. Jak je obchodzić? Jednym z najlepszych sposobów jest po prostu granie u różnych bukmacherów. Posiadanie konta w kilku miejscach ma zatem rozmaite zalety. Masz na oku naprawdę dobry typ? Otrzymałeś jednak limit w jednej firmie bukmacherskiej? To nie problem. Możesz bowiem zagrać kupon u innego bukmachera. Trzeba o tym pamiętać.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...