Bonus powitalny w E-TOTO – jak go obrócić?

Coraz więcej osób wybiera Polskiego bukmachera E-TOTO. Dlaczego to właśnie firma E-TOTO jest tak popularna? Co przyczynia się do tego sukcesu? Między innymi jest to bonus powitalny, który cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród typerów w Polsce.

etoto bonus powitalny
Jaki bonus powitalny w e-toto oferuje bukmacher?

Czy warto zarejestrować się w E-TOTO?

Oczywiście, tak naprawdę nawet najlepszy bonus powitalny nie miałby większego znaczenia, gdyby ta firma bukmacherska nie była np. całkowicie legalna. Jak to jest w przypadku E-TOTO? Okazuje się, że już od wielu lat marka E-TOTO działa w 100% zgodnie z obowiązującymi na terenie naszego kraju przepisami. Od 2014 roku ta firma bukmacherska oferuje bowiem typowanie zakładów wzajemnych – w Polsce – na podstawie dokumentu wystawionego przez Ministerstwo Finansów.

Co jeszcze sprawia, że warto zdecydować się na markę E-TOTO? Jest to bukmacher online gwarantujący bardzo dużo opcji pod kątem typowania. Do dyspozycji graczy są m.in. wszystkie najbardziej popularne dyscypliny. To np. piłka nożna lub skoki narciarskie. Poza tym można zdecydować się także na sporty nieco bardziej niszowe. Osoby, które systematycznie grają w E-TOTO doceniają naprawdę stosunkowo wysokie kursy. Ponadto można zdecydować się na różne opcje dotyczące wpłacania oraz wypłacania gotówki.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ile pieniędzy można zgarnąć w E-TOTO?

Bardzo popularny, wśród typerów, jest bonus powitalny jaki oferuje bukmacher Etoto. Czym cechuje się ta promocja? Można otrzymać… potrojenie swojej pierwszej wpłaty. Nawet do 200 PLN. Jeśli zatem wpłacisz 50 PLN, to otrzymasz 150 PLN. Natomiast jeśli zdecydujesz się na depozyt wynoszący 200 PLN, to wtedy na Twoim koncie pojawi się dokładnie – łącznie – 400 PLN. Promocja jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Według wielu fachowców, od bukmacherki, powinna być zatem wykorzystana tak naprawdę przez każdą osobę, która chce szybko pomnożyć stan swojego konta. Oczywiście, jest to bonus bukmacherski przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy. Takich, którzy wcześniej nie mieli konta w E-TOTO. Poza tym ta promocja jest dedykowana osobom pełnoletnim.

Najważniejsze warunki promocji powitalnej

Każdy bonus powitalny – także ten – ma swoje warunki. Jak to jest w przypadku E-TOTO? Wiesz już, że możesz zgarnąć potrójnie pierwszego depozytu aż do 200 PLN. Oferta jest ważna od 1 sierpnia minionego roku kalendarzowego. Minimalna kwota – związana z depozytem – to zaś symboliczna złotówka. Najlepiej jednak wpłacić tyle pieniędzy, aby całkowicie wykorzystać hojność tej firmy bukmacherskiej. Obrót musi zostać wykonany w ciągu maksymalnie dwóch miesięcy. Należy zagrać za kwotę, która jest równa czterokrotności wpłaconego depozytu oraz otrzymanego bonusu. Jeśli zatem ktoś decyduje się na depozyt wynoszący 50 PLN, to finalnie musi zagrać za 400 PLN. Po dokonaniu tej czynności Klienci mogą wypłacić pieniądze, które będą na koncie.

betfan zakład bez ryzyka
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Betfan

Co zrobić, aby zakład został zaliczony do obrotu bonusem? Musi to być typ przedmeczowy albo zagrany w trybie na żywo. To nie wszystko. Musi to być zakład pojedynczy, który ma kurs minimalny wynoszący 2,20. Ewentualnie możesz zdecydować się na zakład wielokrotny. Wtedy łączny kurs kuponu również musi jednak wynosić 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to natomiast 1,50. Zakłady anulowane nie wliczają się do obrotu bonusem.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy online

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w...

Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...