Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

W dzisiejszych czasach świat bukmacherski jest bardzo brutalny dla obecnych w nim operatorów. Konkurencja na rynku jest bardzo ostra, a sytuacji nie poprawiło nawet wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej (w 2017 roku), które znacznie zredukowało ilość funkcjonujących w Polsce na legalnych zasadach podmiotów. Firmy stale pojedynkują się w wojnie o klienta czy to atrakcyjnymi bonusami i promocjami, czy też specjalnymi programami lojalnościowymi, albo też preferencyjnymi kursami na wybrane spotkania. Są też tacy, którzy wprowadzają funkcje, których nie sposób spotkać u innych bukmacherów. Jedną z tych funkcji jest Betgames, które zostało wprowadzone pod koniec sierpnia 2019 roku.

sts betgames opinie graczy
Betgames STS opinie – czy można zarobić na tym kasę?

Betgames to legalne gry karciane online?

Choć Betgames jest usługą, która poza granicami naszego kraju istnieje już od dłuższego czasu, na polskim rynku jeszcze nie miała okazji zadebiutować – do czasu, kiedy do swojej oferty wprowadził ją Star-Typ Sport, szerzej znany jako STS. W związku z tym na ten moment można z niej korzystać wyłącznie na łamach serwisu internetowego www.STS.pl (ale i aplikacji mobilnej) katowickiego bukmachera. Sądząc jednak po popularności, jaką cieszy się rozwiązanie, można śmiało twierdzić, że konkurencja – tak chętnie podążająca za trendami na rynku i starająca się nadążyć za gustami typerów – również wprowadzi coś o podobnych funkcjonalnościach do swojej oferty. Choć niekoniecznie będzie to nosiło tę samą nazwę, z pewnością będzie czymś ciekawym, a przede wszystkim wprowadzającym do branży ogromny powiew świeżości.

Betgames legalne w Polsce?TAK
Gdzie można grać w Betgames?STS.pl

Co trzeba wiedzieć o Betgames STS?

Betgames jest nową formułą, w ramach której jesteśmy w stanie obstawiać symulacje gier karcianych. Można porównać ją z połączeniem sportów wirtualnych i spotkań rozgrywanych na żywo – zarówno pod względem tempa rozwiązywania zakładów (tutaj kupony są rozstrzygane w przeciągu maksymalnie pięciu minut), jak i samego sposobu obstawiania. Istnieje jednak wiele zasadniczych różnic między tymi wszystkimi usługami. Betgames jest przede wszystkim oparte na działaniach człowieka (prawdziwego krupiera, zazwyczaj w żeńskiej „wersji”), a nie na algorytmie komputerowym. Bierze pod lupę gry karciane, a nie sporty, co również stanowi różnicę, ale też budzi kontrowersje. Oto, co musimy wiedzieć na temat tej usługi:

 • jest w pełni legalna – nawet jeśli mamy tu do czynienia z kartami, najbardziej kojarzonymi z kasyn,
 • rozgrywa się w czasie rzeczywistym – gry są prowadzone na żywo, a z usługi możemy korzystać o dowolnej porze dnia i nocy,

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • dostępna jest nie tylko w serwisie internetowym, ale też w aplikacjach mobilnych STS,
 • dzieli konto z kontem głównym STS, wliczając w to saldo bonusowe oraz główne,
 • oferuje dynamiczne stawki, zależne w pełni od sytuacji na ekranie.

Promocje i bonusy za darmo w Betgames STS

Główną ofertą STS, działającą również w ramach Betgames, jest bonus powitalny, przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy. Zaznaczając odpowiednią opcję podczas zakładania konta gwarantuje się sobie podwojenie pierwszego depozytu o wartości maksymalnej 1500 złotych (dokładnie tyle trafi na nasze konto bonusowe w przypadku wpłacenia takich właśnie środków). Rejestrując się możemy też skorzystać z innej świetnej promocji – wpisując kod BETONLINE w odpowiednie pole (to z kodem promocyjnym) na stronie www.STS.pl pozyskamy aż 29 złotych na darmową grę. Bez jakichkolwiek zobowiązań i bez konieczności dokonywania wpłaty. Jest to więc dobre rozwiązanie dla tych, którzy jeszcze nie siedzą w świecie bukmacherskim i po prostu chcą przetestować usługi dostępne w jego obrębie.

Ciekawie prezentuje się akcja promocyjna samego Betgames, w której wziąć udział mogą również stali gracze. Po zrobieniu tego będziemy mieli tydzień na korzystanie z Betgames – na koniec tego tygodnia wszystkie stawki za wygrane kupony zrealizowane w ramach tejże usługi zostaną do siebie dodane, a na nasze konto trafi 10% finalnej wartości. Maksymalnie do zgarnięcia mamy tutaj 25 złotych – nie kosztuje nas to nic, więc zdecydowanie warto z tego skorzystać.

Przegląd gier – co obstawimy w Betgames STS?

W obecnej fazie rozwoju nowej usługi w ramach oferty bukmachera STS, w jej obrębie dostępne są trzy gry (dodatkowo nowość czyli poker 6+. Poniżej przedstawiamy pokrótce każdą z nich, wraz z zasadami i momentami (ale i sposobami), w których możemy obstawiać. Na samym końcu w podsumowaniu sprawdzamy jakie w Betgames STS opinie są wśród aktywnych graczy.

Betgames Poker

Poker przez wielu jest uznawany za króla gier karcianych – nic dziwnego, skoro jest najpopularniejszą na świecie grą hazardową. Tutaj rządzi się zasadami znanymi ze swojej najpopularniejszej odmiany – Texas Hold’em Poker. Sześciu graczy stara się ułożyć jeden z poniżej przez nas wymienionych układów – ten, który ułoży najmocniejszy wygra całe rozdanie. Na samym początku rozgrywki gracze otrzymują po dwie karty wyłącznie dla siebie – następnie na środek stołu trafia pięć, które są z kolei wspólne. Te karty muszą połączyć właśnie w pięciokartowy układ. 

Obstawiając pokera mamy dwie opcje do wyboru: możemy postawić na to, który z graczy wygra spotkanie (wtedy nie ma dla nas znaczenia, jaki konkretnie układ stworzy – liczyć się będzie tylko to, że pokona nim przeciwników), albo też na to, który układ okaże się zwycięski (w takiej sytuacji nie liczy się gracz, który go ułożył, a zaledwie to, czy na stole pojawił się jakikolwiek silniejszy układ). Zdarza się tak, że dochodzi do remisu – w większości przypadków takie sytuacje są rozwiązywane na podstawie wartości części składowych układu (większe wygrywają). Jedynym odejściem od tej zasady jest stworzenie najmocniejszego układu przez dwójkę graczy – wtedy dane rozdanie kończy się zwycięstwem każdego z nich, a wszyscy, którzy stawiali na któregokolwiek z nich otrzymują nagrody. Zdarza się to jednak na tyle rzadko, że jest niemal niemożliwe do wystąpienia.

Choć nazwy układów dostępnych w grze są wymienione na ekranie samej rozgrywki (można w końcu na nie stawiać), poniżej przedstawiamy krótką ściągawkę do każdego z nich – ułożyliśmy je w kolejności od najmocniejszego do najsłabszego, przy czym ten pierwszy i ostatni są najtrudniejszymi do ułożenia.

UKŁADY W POKERZE:

 • poker królewski – jest to poker, jednak rozpoczynający się od asa (a kończący na dziesiątce) – zawiera więc same najmocniejsze pod względem wartości karty;
 • poker – karty w tym układzie mają ten sam kolor oraz prawidłową kolejność, jednak nie rozpoczynają się od asa;
 • kareta – w układzie cztery karty (na pięć możliwych) posiadają dokładnie taką samą wartość (na przykład cztery czwórki);
 • full house – w układzie tym znajduje się jedna trójka (na przykład trzy dwójki) oraz jedna para (na przykład dwie damy);
 • kolor – układ ten jest odwrotnością strita – wszystkie karty mają tutaj ten sam kolor, ale nie są ułożone według kolejności;
 • strit – w układzie tym wszystkie karty ułożone są w kolejności (jedna po drugiej, według wartości), jednak nie mają tego samego koloru;
 • trójka – w tym układzie trzy karty mają dokładnie tę samą wartość (na przykład trzy czwórki);
 • dwie pary – w tym układzie mamy do czynienia z dwiema parami (na przykład dwiema damami oraz dwiema trójkami);
 • para – w układzie tym występuje para tych samych kart (na przykład dwie damy);
 • wysoka karta – choć jest to najsłabszy z układów, kursy na niego zawsze są najwyższe – prawdopodobieństwo, że zwycięży on grę jest jednak nikłe. 

Betgames Wojna

Wojna, a zatem jedna z najbardziej rozpowszechnionych po Polsce, ale i po prostu najprostszych gier karcianych w Betgames rządzi się takimi samymi zasadami, jak w świecie rzeczywistym. Oznacza to, że dwójka graczy (w tym krupier) dysponuje jedną kartą, przy czym wartości obu są porównywane. Wygrywa ten, którego karta okaże się mocniejsza. Jeżeli jednak obie karty będą miały dokładnie tę samą wartość, zarządzony zostanie remis. W klasycznej i rzeczywistej wersji wojny oznaczał on właśnie wojnę, jednak tutaj zrezygnowano z tego na poczet rezultatu remisowego.

W grze obstawiać możemy albo właśnie remis (wojnę), albo wygraną któregoś z graczy biorących udział w rozdaniu. Istnieje również możliwość stawiania na to, jaka karta pojawi się na stole w kolejnym z dwóch etapów:

 • 1 etap – krupier przyznaje kartę graczowi;
 • 2 etap – krupier przyznaje kartę sobie.

Można to robić poprzez określenie jej koloru, albo też wartości (na zasadzie poniżej / powyżej).

Betgames Bakarat

Choć nazwa „bakarat” może nie być kojarzona przez Polaków, jest to bardzo prosta gra karciana, nieco przypominająca wojnę – przynajmniej pod względem prostoty rozgrywki. Biorą w niej udział dwaj gracze (jednym z nich jest krupier), przy czym każdy dostaje dwie karty. Zasada jest prosta: po zsumowaniu ich wartości wygra ten, który zbliży się najbardziej ku dziewięciu. Karty 2-9 mają dokładnie taką wartość, ale od 10-króla już żadnej wartości nie mają. As stanowi równowartość jednego punktu. Jeżeli suma wartości naszych kart da wartość dwucyfrową, liczy się tylko druga jej cyfra (to ona jest naszą wartością ostateczną). Jeśli z kolei gracz będzie miał 5 lub mniej punktów, a krupier 2 lub mniej, dobierana jest jeszcze jedna karta dla któregokolwiek z nich (nawet dla obu).

W grze zakłady przyjmowane są na wygraną któregoś z graczy, remis albo na kolejną kartę, która pojawi się w nadchodzącym etapie. Tych są trzy:

 • 1 etap – krupier daje jedną kartę graczowi;
 • 2 etap – krupier daje jedną kartę samemu sobie;
 • 3 etap – krupier jednocześnie daje drugą kartę sobie i graczowi – jeżeli zajdzie potrzeba (opisaliśmy to powyżej), dociągnięta zostanie trzecia karta, zarówno w przypadku gracza, jak i krupiera.

STS Betgames Opinie graczy

Bakarat nie jest jedynie jedną z wielu usług dostępnych w ofercie bukmachera STS, ale też jednocześnie czymś nadającym ogromnej świeżości tejże ofercie. Przede wszystkim jednak pozwala na granie pomiędzy rozgrywanymi zazwyczaj w odstępach co najmniej tygodniowych klasycznymi spotkaniami sportowymi. Jest więc świetną alternatywą dla wielbicieli zakładów wzajemnych, którzy uwielbiają szybkie rozwiązania ich kuponów, ale i grę na żywo – z dreszczykiem emocji.

Popularność, jaką cieszy się usługa Betgames w STS sugeruje, że ludzie uwielbiają jej formułę i może dawać nadzieję na to, że w przyszłości całość zostanie znacznie rozbudowana. Być może trafi też do oferty innych usługodawców? O tym zapewne będziemy mogli się przekonać w nadchodzących miesiącach.

Opinie o Betgames STS także nie pozostawiają złudzeń, najczęściej wśród wymienianych zalet możemy przeczytać, że w porównaniu do innych usługodawców to Betgames zarządza swoją platformą o wiele bardziej czytelnie, dodatkowo kursy na gry karciane są wyższe co przyczynia się do większych wygranych.

Przykładowe opinie na temat gier karcianych Betgames w STS:

 1. „Uwielbiam grać w Betgames w STS, zwłaszcza w grę Lucky 6. Szczególnie podoba mi się interaktywny interfejs oraz różnorodność zakładów. Bonusy i promocje są również bardzo hojne.”
 2. „Mam mieszane uczucia co do gry War of Bets w STS Betgames. Z jednej strony to bardzo emocjonująca gra, ale z drugiej strony jej wynik wydaje się być mocno losowy i niezależny od umiejętności gracza.”
 3. „Jako fan pokera, uwielbiam grę Bet on Poker w STS. Jest to prosta, ale wciągająca gra karciana, która oferuje wiele różnych zakładów. Polecam każdemu, kto lubi gry karciane i poszukuje czegoś innego niż standardowe pokery online.”

Oceny gier karcianych Betgames STS:

Gra karcianaOcena
Poker 6+8/10
Wojna6/10
Poker9/10
Bakarat7/10

Warto jednak pamiętać, że oceny te są subiektywne i zależą od preferencji i doświadczenia gracza.

4.8 / 5. Ocen: 58

Bukmacherzy online

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej wygrywają. Nie...

Dlaczego gospodarze częściej wygrywają spotkania piłkarskie?

Zazwyczaj jest tak, że w meczach piłkarskich gospodarze częściej...

Przygotowania do obstawiania – co zrobić, zanim postawi się zakład?

Każdy z nas podchodzi do zakładów z jednym celem...

Zakłady bukmacherskie na E-sporty – jak obstawiać u bukmachera?

Jeśli kusi nas typowanie zakładów bukmacherskich dobrze będzie, abyśmy...